reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No właśnie brzuch mnie nie boli,jedynie plecy tak jak mam przed okresem. Położyłam się, wziełam nospę,magnez i dupka i się modlę. Czytam milion razy,że plamienia w ciąży się zdażają,ale same wiecie jakie my jesteśmy na wszystko wyczulone. Mam nadzieję,że to nic złego i u Ciebie @Mieciu85 też :*
Dzieki :) Odpoczywaj kochana, mnie w pierwszej ciazy bardzo bolaly plecy I brzuch jak na @ wierze, ze u Ciebie bedzie dobrze. Moze to nawet jakies podraznienie. Ale jestes obstawiona lekami wiec musi byc dobrze.
 
Dziewczynki, pisalyscie tu niedawno o teczy po heparynie. U mnie przy pierwszym transferze nie bylo ani sladu po aplikacji heparyny, a teraz siniak na siniaku pomimo, ze robie te zastryzki tak samo :confused:
Moze dlatego sie to bardziej rozlewa, ze tym razem biore tez acard? Juz dzis probowalam ucisnac lekko miejsce po, ale to samo... Wiem, ze pare dni temu o tym rozmawaialyscie ale tyle postow, ze chyba tego nie znajde, co pomaga?
 
Dziewczynki, pisalyscie tu niedawno o teczy po heparynie. U mnie przy pierwszym transferze nie bylo ani sladu po aplikacji heparyny, a teraz siniak na siniaku pomimo, ze robie te zastryzki tak samo :confused:
Moze dlatego sie to bardziej rozlewa, ze tym razem biore tez acard? Juz dzis probowalam ucisnac lekko miejsce po, ale to samo... Wiem, ze pare dni temu o tym rozmawaialyscie ale tyle postow, ze chyba tego nie znajde, co pomaga?
Na początku miałam tylko kropeczki po ukłuciu a później zaczęła się tęcza i tak jest do dziś. Nie sądzę, by zmienił się styl robienia zastrzyków u mnie. Cały ten czas brałam i biorę acard. Tak więc to nie on jest winny. ;)
 
Hej lasencje... Mam pytanie, choć miałam nie panikować;)
Criotransfer na cyklu sztucznym miałam 19.07, 9-10dnia od criotransferu miałam lekkie plamienie w kolorze jasnoróżowego I skurcze jak na @. Chciałam zapytać czy na wykonanie badania Hcg nie jest za wczesnie jeśli chciałabym to wykonać jutro? Bo do takiego sikanego to chyba napewno za wczesnie??? Jutro bd 14 dzień "ale" od ciotransferu
Ja zrobiłam sikańca 7 dnia po transferze i wyszedł cień cienia,ale nie radzę w sumie fundować stresu,bo potem robiłam testy,które wyszły negatywnie i dopiero dzisiaj rano wyszła ładna kreska. A wczoraj 8dpt byłam na becie i wyszła 21,27.
Sikance oszukuja, tutaj nawet dziewczyny chcialy sobie zrobic pamiątkowe przy wysokiej becie i nic nie pokazywaly...
Mi w 7dpt wyszedł cień cienia,wczoraj chciałam sprawdzić czy kreska ciemnieje i zonk,bo negatywny wyszedł,poleciałam do apteki po kolejne i dalej biel,a dzisiaj rano już ładna kreska,więc nie ma co się sugerować na 100% tymi testami.
 
Ja zrobiłam sikańca 7 dnia po transferze i wyszedł cień cienia,ale nie radzę w sumie fundować stresu,bo potem robiłam testy,które wyszły negatywnie i dopiero dzisiaj rano wyszła ładna kreska. A wczoraj 8dpt byłam na bexia

Mi w 7dpt wyszedł cień cienia,wczoraj chciałam sprawdzić czy kreska ciemnieje i zonk,bo negatywny wyszedł,poleciałam do apteki po kolejne i dalej biel,a dzisiaj rano już ładna kreska,więc nie ma co się sugerować na 100% tymi testami.
A jaki test robiłaś, że była biel?
 
reklama
Ja robiłam zawsze te sikacze i ostatnio tez zrobiłam i były 2 piękne krechy,a beta po zastrzyku bo inaczej lekarze nie umieli mi wytłumaczyć No ze coś się działo ,a potem była beta 0
Co prawda mam 11 jeszcze sikaczow wiec jak uda się to będę sikać na wszystkie :D
 
Do góry