reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana, mozesz spokojnie isc na betę. Ja dzisiaj bylam a jestem 11dpt.
Co bardziej odwazne idą nawet 8-9 dniu :biggrin2:
A mialas 3 dniowe czy 5 dniowe zarodki?
No ja wiem że 14 Ale patrzę na to że np tego 8-9 doszło do implantacji to dziś jest dopiero 3 dzien od zagniezdzenia. Nie wiem może się nie znam
 
reklama
Kochana dorzuć sobie dupka. Ja tez plamilam i wszystko bylo dobrze. Brzuch Cie boli? Wez sobie magnez
No właśnie brzuch mnie nie boli,jedynie plecy tak jak mam przed okresem. Położyłam się, wziełam nospę,magnez i dupka i się modlę. Czytam milion razy,że plamienia w ciąży się zdarzają,ale same wiecie jakie my jesteśmy na wszystko wyczulone. Mam nadzieję,że to nic złego i u Ciebie @Mieciu85 też :*
Edit: "zdażają" na mózg mi padło. Pani od polskiego byłaby dumna,nie ma co. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No ja wiem że 14 Ale patrzę na to że np tego 8-9 doszło do implantacji to dziś jest dopiero 3 dzien od zagniezdzenia. Nie wiem może się nie znam

Zobacz na rozpiske. Tylko zamiast sikacza zrob betę, bo sikance oszukance juz niejednej zepsuly humor kiedy beta byla w porzadku

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
 
:-D:-D:-D:-D:-D Hahahhaha matko dziewczyny wybaczcie :szok: Nie dość że żar się z nieba leje to jeszcze 32 tc robi swoje...:eek::eek::eek: tak tak myślałam o @PaulinkaP :-) :):-) :)
Widzisz wiem o kim myslisz :p
No ja tez chętnie schowalabym się tak jak ten gościu
 

Załączniki

  • BA1BA183-61A2-46F6-8027-7B07F2288DFB.jpeg
    BA1BA183-61A2-46F6-8027-7B07F2288DFB.jpeg
    77,5 KB · Wyświetleń: 83
No po powiekszeniu to tak a ta laska chyba miala ujedrnuane czy kij wie co i masakra
Ujędrniane widzialam tylko w programach i faktycznie nie za ładnie to wyglądało . Ja żyje z nadzieja ze te akurat geny odziedziczyłam po matce bo po matce bo z wiekiem jej cycki tak urosły że operacja nie potrzebna ani żadne ujędrnianie
 
Zobacz na rozpiske. Tylko zamiast sikacza zrob betę, bo sikance oszukance juz niejednej zepsuly humor kiedy beta byla w porzadku

2-3 dniowe:

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli
2dpt .. Embrion staje sie blastocysta
3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki
4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana
8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
11dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt...HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza
Miałam 2/3dniowe. Tu 3dpt wychodzi że jest implantacji. Znaczy zaczyna się, u mnie był dopiero chyba 8-9dnia. Sikanca dziś zrobiłam I niema nic.
 
reklama
Do góry