reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja widziałam cycki koleżanki po powiększeniu z A na C i powiem Ci ze były śliczne .ciecie miała pod cyckiem w ogóle nie widoczne . Na początku wyglądały sztucznie bo takie dwie sterczące torpedy ale jak już sie ułożyły to zrobiły się prawie jak naturalne .
No to pewnie zalezy kto robi, co sie z nimi robi itd. Czesto jest tak, ze robia naciecie tylko wokol brodawki, tak ze pozniej nic nie widac jak sie blizna zagoi [emoji4] tak naprawde najgorszym w operacjach piersi, jest okres rekonwalescencji i gojenia, bo to boli jak cholera.
 
reklama
Essu ja wlasnie zobaczylam ile kurzu, brudu i syfu jest na podlodze i mam zamiar ja wyszorowac. Bo qrde patrzec na nia nir moge. Mam wrqzenie ze brud mi skrzypi pod pantoflami [emoji45]
Kochana a co Ty domu w pantoflach chodzisz ?[emoji16] kapcie załóż będzie Ci wygodniej [emoji16]
 
Hej lasencje... Mam pytanie, choć miałam nie panikować;)
Criotransfer na cyklu sztucznym miałam 19.07, 9-10dnia od criotransferu miałam lekkie plamienie w kolorze jasnoróżowego I skurcze jak na @. Chciałam zapytać czy na wykonanie badania Hcg nie jest za wczesnie jeśli chciałabym to wykonać jutro? Bo do takiego sikanego to chyba napewno za wczesnie??? Jutro bd 14 dzień "ale" od ciotransferu
Jesli dobrze licze to bedzie 13dpt, mysle ze zarowno przy zarodku 3 dniowym jak i 5 dniowym beta powinna spokojnie wyjsc [emoji4]
 
reklama
Essu ja wlasnie zobaczylam ile kurzu, brudu i syfu jest na podlodze i mam zamiar ja wyszorowac. Bo qrde patrzec na nia nir moge. Mam wrqzenie ze brud mi skrzypi pod pantoflami [emoji45]

Ja trochę odpuscilam czyszczenie każdego najmniejszego skrawka mieszkania, ale już nie daje rady z tym brzuchem i w tym cieple :-D mąż się śmieje, że ma wreszcie normalny dom z "normalna" ilością brudu :-D
 
Do góry