reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja biorę Omegamed Optima Forte, kiedyś prześledziłam składy i ten wydał mi się najlepszy. Jest jeszcze taki blog Pan Tabletka, dziewczyny o nim pisały, i tam jest ranking tego typu supli, ten w czołówce ;)
Dziękuję za odpowiedź , ja postawiłam na feminbion zobaczymy może też będzie ok :)
 
reklama
Miałam miałam to było 22 styczna i właśnie wtedy po odebraniu wyników mój pierwszy telefon był do Taty że może już świętować ten dzień - 22 stycznia to Dzień Dziadka - tak się złożyło :) żadnego sikacza nie robiłam i z trudem co prawda ale czekałam na ten 12 dpt... beta tak wysoka byłą zaskoczeniem ale coś wyczuwałam że może się udać :) po 2 dniach któraś z dziewczyn prorokowała 1700 (@Justin87 bodajże :) ale mogę się mylić ) a znów zaskoczyłam i było ponad 1900 :)
Ja też 11dpt mialam betę 599, a 15 już 4969 więc też ty prognozy były że zarodek się podzielił ale jest jedno moje największe szczęście;-)
 
Miałam miałam to było 22 styczna i właśnie wtedy po odebraniu wyników mój pierwszy telefon był do Taty że może już świętować ten dzień - 22 stycznia to Dzień Dziadka - tak się złożyło :) żadnego sikacza nie robiłam i z trudem co prawda ale czekałam na ten 12 dpt... beta tak wysoka byłą zaskoczeniem ale coś wyczuwałam że może się udać :) po 2 dniach któraś z dziewczyn prorokowała 1700 (@Justin87 bodajże :) ale mogę się mylić ) a znów zaskoczyłam i było ponad 1900 :)
Oo super to jest przeżycie niesamowite :D telefon i wieści takie ...pamietam ciebie na moich początkach lecz ja dalej walczę choć powiem,ze teraz czuje ze to będzie teraz ta szczęśliwa 7 :p choć mogę się mylić bo czuje to samo jak przy pierwszym podejściu ,ze mi ma się nie udac hmmm in vitro pomoże za 1 razem lecz za mocno byłam pewna tego ,ale teraz coś mi tam podpowiada uda się
 
Miałam miałam to było 22 styczna i właśnie wtedy po odebraniu wyników mój pierwszy telefon był do Taty że może już świętować ten dzień - 22 stycznia to Dzień Dziadka - tak się złożyło :) żadnego sikacza nie robiłam i z trudem co prawda ale czekałam na ten 12 dpt... beta tak wysoka byłą zaskoczeniem ale coś wyczuwałam że może się udać :) po 2 dniach któraś z dziewczyn prorokowała 1700 (@Justin87 bodajże :) ale mogę się mylić ) a znów zaskoczyłam i było ponad 1900 :)

U nas jeszcze nikt nie wie, oprócz was ;)
 
Hej lasencje... Mam pytanie, choć miałam nie panikować;)
Criotransfer na cyklu sztucznym miałam 19.07, 9-10dnia od criotransferu miałam lekkie plamienie w kolorze jasnoróżowego I skurcze jak na @. Chciałam zapytać czy na wykonanie badania Hcg nie jest za wczesnie jeśli chciałabym to wykonać jutro? Bo do takiego sikanego to chyba napewno za wczesnie??? Jutro bd 14 dzień "ale" od ciotransferu
 
Hej lasencje... Mam pytanie, choć miałam nie panikować;)
Criotransfer na cyklu sztucznym miałam 19.07, 9-10dnia od criotransferu miałam lekkie plamienie w kolorze jasnoróżowego I skurcze jak na @. Chciałam zapytać czy na wykonanie badania Hcg nie jest za wczesnie jeśli chciałabym to wykonać jutro? Bo do takiego sikanego to chyba napewno za wczesnie??? Jutro bd 14 dzień "ale" od ciotransferu

Kochana, mozesz spokojnie isc na betę. Ja dzisiaj bylam a jestem 11dpt.
Co bardziej odwazne idą nawet 8-9 dniu :biggrin2:
A mialas 3 dniowe czy 5 dniowe zarodki?
 
Z jednej strony podziwiam Twoją pewność, spokój i wiarę w powodzenie z 2 strony mi mój zdrowy rozsądek kazałby jeszcze taką betę jak Twoja skontrolować :) zrobisz co uważasz ale ja bym chociaż przed tym 20.08 kontrolną betę zrobiła. ;) Jeśli ODPUKAĆ coś miałoby być nie po Twojej myśli to od razu miałabyś lekarza i do opracowania dalszy plan działania (może immunologia?) :)
Kochana ty chiba myslisz o Pauli z ta beta :p ja dopiero będę podchodzić 7 raz pod koniec sierpnia i jestem po immunologii i po zleceniach
 
reklama
Do góry