reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No tak jak juz brzuch bedzie wiekszy i twardy to tez przeniose sie na uda narazie daje w brzuch. Hmm a juz tyle tych zastrzykow wzielam ze wlasciwie to sie przyzwyczailam i juz nie czuje tego bolu. Tak samo z zastrzykami w dupsko poszlo juz 40 zastrzykow takze juz nie rusza mnie wbijanie igly ;)
A w dupsko co bilas:laugh2: no ja 12 listopada mialam pierwszy dzien ostatniej miesiaczki wiec od 13 kulam sie do konca czerwca i na prawde już dosc:) jak długo masz brac heparyne?
 
Ja właśnie walę poniżej pępka w oponke
To wlasnie zle robisz bo obszar ponizej pepka boli najbardziej wrzucam zdjecie :D
Screenshot_20180728-102940.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180728-102940.png
    Screenshot_20180728-102940.png
    185,2 KB · Wyświetleń: 299
A w dupsko co bilas:laugh2: no ja 12 listopada mialam pierwszy dzien ostatniej miesiaczki wiec od 13 kulam sie do konca czerwca i na prawde już dosc:) jak długo masz brac heparyne?
W dupsko Agolutin i jeszcze do 3.08 bede go brac ;)
A heparyne mam miec przez cala ciaze i okres pologu jakos trzeba bedzie sobie radzic ;)
 
reklama
Dziewczyny, maliny można, sok z malin można. Nie można naparu z liści krzewu malinowego:)
Cale szczescie bo ja juz tylko czekam az sie zaczna ;)
Ogolnie moje dziecko bedzie owocorzerca to na bank najpierw matka jadla truskawki pozniej czeresnie arbuzy i nektarynki teraz sliwki i borowki samo zdrowie normalnie ;) nawet papierowki mi smakowaly a nigdy ich nie lubilam ;)
 
Do góry