reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mój mąż pięknie to podsumował.. Stwierdził że jak ktoś nie wie że jestem w ciąży to się jej jeszcze nie dopatrzy.. Po prostu będzie myślał, że jestem gruba .. Jak milo :oo2:
Hehehe... chciałbyc miły a nie wyszło;-) ahh ci faceci;-)@dżoasia za piękne i dorodne jajca:-* @PaulinkaP za prawidłowy przyrost ;-) trzymam mocno kciuki:-*
 
reklama
Coś w tym moze byc. Ja nie zapomne jak zmienilam femibion 1 na 2. Zawsze bralam rano i to bylo tradycyjnie leki, sniadanko i po jakiejs godzinie pierwsze zyganko. A pierwszego dnia jak wzięłam 2 to ledwo co polknelam to od razu polecialam do kibla i strasznie mnie potem meczylo. I od tego dnia do dzis 2 i magnez biore przed samym snem
To ja femibion 2 biorę też na noc, ale chyba to nic nie zmieniło. Ja jeszcze myślę, że to może być przez euthyrox 75. Przy mniejszych dawkach było ok, dopiero jak mi zwiększył zaczęły się jazdy. Za tydzień mam endokrynologa, zobaczymy co powie.
 
reklama
Do góry