reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dżoasia powodzeniaaaaaaaa kto robi punkcje?
Oby byly zlote jajka i wszystkie pieknie sie zaplodnily!!!!!
Co do kwasu to Ci juz pisalam ze mi Pasnik dal 5mg syntetyku przy mthfr... i mowil zeby mieszac z metylem. Ale ja tych 5mg nie biore. Boje sie bo kwas i tak mam lekko ponad norme.
 
reklama
@dżoasia powodzeniaaaaaaaa kto robi punkcje?
Oby byly zlote jajka i wszystkie pieknie sie zaplodnily!!!!!
Co do kwasu to Ci juz pisalam ze mi Pasnik dal 5mg syntetyku przy mthfr... i mowil zeby mieszac z metylem. Ale ja tych 5mg nie biore. Boje sie bo kwas i tak mam lekko ponad norme.
Podobnie zrobiłam....też dostałam 5 mg ale po czasie jak zmierzyłam kwas foliowy i wskoczył mi ciut ponad normę to zaprzestałam
 
@dżoasia powodzeniaaaaaaaa kto robi punkcje?
Oby byly zlote jajka i wszystkie pieknie sie zaplodnily!!!!!
Co do kwasu to Ci juz pisalam ze mi Pasnik dal 5mg syntetyku przy mthfr... i mowil zeby mieszac z metylem. Ale ja tych 5mg nie biore. Boje sie bo kwas i tak mam lekko ponad norme.
G-K :)
Ej bo moj bidok sie stresuje ze mu w wc kaza robic robote:p gdzie tam jest pokoik zwierzen dla panow?
 
@Biedroneczka83 tak na chlopski rozum - skoro twoj doktorek twierdzi, ze masz problem z przyswajaniem to trzeba wlasnie zaopatrzec sie w latwo przyswajalna forme, a nie lykac gigantyczna dawke syntetyku, z ktorym wg niego masz przeciez problem, zeby przyswoic. Tylko z tym metylem to nie polecam sie calkowicie na metyl przerzucac tylko wlasnie ta mieszanke. To tak z wlasnego przykladu, bo mi posamym metylu homocysteine znowu wywalilo.
Powodzenia:) trzymam kciuki
A transfer Ty masz planowany w tym cyklu?
 
reklama
Do góry