reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurcia nie będę ci pisać bo się uprzedzisz;) zresztą zaraz i ciebie dopadnie. Zajebiste 24h mdłości, wspólna toaleta w pracy, hormonalny energyland. Jak śpię to nie czuję ale ile można spać, aż mnie ucho boli od poduszki. Dziewczynki kochane nie gniewajcie się że narzekam:rolleyes:
Domyślam sie ze upal nie pomaga na to wszystko. Oby szybko przeszło i kolejne tygodnie byly dla Ciebie bardziej laskawe. :*
A może coś nie nachalnego jak ten który znalazłam w necie. Zatkało by mu kakao:)
UMARLAM
 
@Kalno z tego co moj dr mowil to jedyne szanse na wypatrzenie polipa to usg zaraz na poczatku cyklu. Ja mialam chyba w 2dc. Wiem ze to fujasne i trzeba sie przelamac, ale tak mi dr mowil
A ja miałam polipa przez kilka lat i było go widać tylko 2 razy - raz przy stymulacji clo gdzies w połowie cyklu (ale ten doktorek jakoś się nim wtedy nie przejął) a drugi raz chyba z 3 lata później przy sprawdzaniu drożności, jak się gibała pałka w macicy wypełnionej pianką. I mojej koleżance Inga tez wypatrzyła dopiero przy stymulacji tuż przed owulacją. Może są jakieś różne rodzaje czy jak?
 
A moze w sprawie tauazu ustalic jakis wspolny fron? To ze facet zachowuje sie jak facet, to jeszcze daleko nie znaczy ze musi Asi przykrosc robic, a gola baba na pol reki ma juz swoj przekaz, to nie jest motylek ... Asi moze byc przykro a oprocz tego ogladac to cale zycie , tez bym nie chcialao_O
Mój jakby zrobił to by do ręki się w nocy przytulał...i nie tylko przytulał ....bym mu powiedziała niech przyjemność sprawia mu ta Pani na ręku :p
 
Dla chlopcow Igor albo Borys. A z dziewczynek to cale mnostwo bylo (Alicja, Gabriela, Iga, Jagoda, Malwina, Nina, Pola, Sara, Urszula) ale sie nie mozemy zdecydowac [emoji6] aktualnie najbardziej bym chciala Ule, ale mojemu nie bardzo lezy. Ale to nie jest zaden problem [emoji4] Wazne zeby zdrowe bylo, a imie jakies ogarniemy [emoji4]

Chlopkers, normalnie moje typy [emoji173]️ Borys. Nina. Pola. Sara. Jeszcze: Lena, Kalina. Ksawery. Leon. [emoji16]
 
Hmm ja mam dwie @@@ w miesiącu wiec może to coś innego . Prp to mezoterapia osoczem bogatoplytkowym. Odmłodzę sobie jajniki
aaa, to wiedziałam z fb tylko nie wiedziałam że tak to się nazywa w skrócie :) No to niech się jajniki odmłodzą i później niech się biora do roboty :)
 
reklama
Do góry