reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

i murzyński huehue :p

Marg co u Ciebie? Znasz już płeć? Bo nie ogarniam czy się chwaliłaś?
Leżę i czekam aż mały się odezwie...bo moj a psychika chyba jakaś nie normalna jest...jak za dużo kopie to się martwię że za dużo cukru zjadłam jak się nie odzywa to się martwię że coś nie tak ... dzisiaj mamy 22tc1dz ❤ będzie Błażej ❤ czuje się różnie jak to w ciazy...najgorzej bolą mnie nogi i mieszcze się tylko w japonki....a na jesień to chyba gumowce mi zostaną :p ale staram się nie narzekać , nawet kwiatki od zastrzyków na brzuchu i udach mi nie przeszkadzają :D
 
reklama
A ja miałam polipa przez kilka lat i było go widać tylko 2 razy - raz przy stymulacji clo gdzies w połowie cyklu (ale ten doktorek jakoś się nim wtedy nie przejął) a drugi raz chyba z 3 lata później przy sprawdzaniu drożności, jak się gibała pałka w macicy wypełnionej pianką. I mojej koleżance Inga tez wypatrzyła dopiero przy stymulacji tuż przed owulacją. Może są jakieś różne rodzaje czy jak?
Mi niby też Cz. wypatrzyła polipa,a to był 10 dc.
 
Qwa baby dajcie spokój z tą Niną błagam :p

@Kurcia No właśnie pytałam doktorka co mi da na skurcze - chodziło o spasmoline a wpisał też atosiban do transferu. Troche sie zastanawiam czy to potrzebne, bo nigdy tego nie miałam a ciąże były... tym bardziej, że jestem juz goła i wesoła hmmmm Za to wpisał też AH od razu, mam nadzieję, że nikt nie będzie kwestionował ;)
btw - za mrożenie zarodków to kiedy się płaci? mrożą po 2 na 1 cryotopie czy nie chcą?
 
Leżę i czekam aż mały się odezwie...bo moj a psychika chyba jakaś nie normalna jest...jak za dużo kopie to się martwię że za dużo cukru zjadłam jak się nie odzywa to się martwię że coś nie tak ... dzisiaj mamy 22tc1dz ❤ będzie Błażej ❤ czuje się różnie jak to w ciazy...najgorzej bolą mnie nogi i mieszcze się tylko w japonki....a na jesień to chyba gumowce mi zostaną :p ale staram się nie narzekać , nawet kwiatki od zastrzyków na brzuchu i udach mi nie przeszkadzają :D
Czyli synkowi się spełniło marzenie o braciszku, nie będzie musiał się uczyć pleść warkoczy :D Cieszę się, że u Was ok :*
 
reklama
Do góry