reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szczęście wszystkie tu mamy swoją macierzystą klinikę i dodatkowo jeździmy do Pasikonika. Niektóre kliniki nie wierzą w immunologię, dlatego dziewczyny biorą leki według zaleceń P nie mówiąc o tym w klinikach.
Ty oczekujesz od nas konkretnych zaleceń, a przecież nikt nie wie co zaleci Ci Twoja klinika i dlaczego (bo nie wiadomo co wyszło w badaniu zrobionym u nich). Musisz poczekać do wizyty, dowiedzieć się co jest grane (weź koniecznie kopię wyników badań), kiedy transfer i wtedy dopiero możemy doradzać coś konkretnego.
I musisz zdecydować się komu ufasz. Jeżeli Pasikonikowi, to przekazuj mu wszystkie wyniki i zaleceniaz Twojej kliniki i stosuj się do tylko jego zaleceń. Jeżeli swojej klinice, to olej zalecenia Pasikonika.
Zrób listę pytań przed kolejną wizytą i zapisuj tam odowiedzi. Po do tej pory Ty sama nie wiedziałaś jakie badania dokładnie Ci robili i co z nich wynikało. Jeżeli masz barierę językową, to może weź na wizytę partnera albo jakąś koleżankę. Lub nagrywaj rozmowę-w domu na spokojnie łatwiej będzie zrozumieć.
Kochana idę z kobicina bo widocznie mój język jedt słaby medycznie . Ufam tylko dla Pasnika i mysle ze doszukali się czegos po przewertowaniu badan od cudotwórcy a teraz chcą pokazać jakby oni ą ę No nic czekam wtorku a encorton wezmę jeśli Pasnik nir odpisze może uda się wywalczyć ten transfer jeszcze teraz
 
Ostatnio poszlam na impreze i nie znam kobiety, podchodzi do mnie i mowi ze mamy synusia jak z obrazka a dlaczego nie drugie i ze nie mozemy byc tacy samolubni !!!
Wylecialam z rykiem z tej imprezy [emoji27]

Oj, straszne są te teksty. Niestety osoby które nie spotkały się nigdy z niepłodnością nie mają pojęcia jak bardzo ranią takimi pytaniami. Ja sama jeszcze 10 lat temu tak robiłam (może nie wytykałam egoizmu-bo ta już poszła po bandzie) i strasznie mi głupio teraz z tego powodu:zawstydzona/y:. Ludzi trzeba uświadamiać, że wtykaniem nosa w nie swoje sprawy mogą ranić. A obcych pytać o hemoroidy albo weneryki:p:D zrobi im się głupio i następnym razem zastanowią się dwa razy, zanim zapytają:)
 
A więc wczoraj o godzinie 10.02 przywitaliśmy na świecie Alicję z wagą 3200 g i wzrostem 55 cm oraz Amelie o godzinie 10.03 z wagą 3080 g i wzrostem 59 cm. To co stało się p9zniej jest nie do opisania. Tata i mama zakochani są po uszy a nasze Córcie są idealne [emoji173][emoji173][emoji173]
Nie żałuję żadnej sekundy z walki która toczyliśmy przez ostatnie lada, Dziewczynki są warte wszystkiego! Każdej łzy, każdego bólu, każdej wydanej na leczenie złotówki.
Dziewczyny uda się Wam wszystkim tylko trzeba wierzyć i walczyć do upadłego.
Pozdrawiamy [emoji173][emoji173][emoji173]
Zobacz załącznik 881541


Ojjjjjjjjejku jakie Słodkie.Aż się popłakałam-nooormalnie Cudowności.
Gratuluję zakochanym Rodzicom♡♡♡♡
 
reklama
Do góry