reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczynki my po wizycie u gina i... pomimo brania tabletek anty nic się nie wyciszylo i mam 2 piękne pęcherzyki owulacyjne. Tym sposobem mam brac dalej anty ale bez przerwy czyli 21 tabsów i nowa paczka -. Niestety doktor nie mam zamiaru dostosować się do zaleceń cudotwórcy bo ... nie widzi podstaw patrząc na badania i na wszelki wielki nic nie bedzie dawał . Heparyna - po co Pani heoaryna. Encorton mam co prawda 2 opakowania 10 mg czyli 40 tabletek - ale miala wg docenta brać od 2 dnia cyklu , a dziś 17 dzień i chyba nie bedzie @ jak mam brać ciągiem antykoncepcję, myślę czy sama bez wiedzy lekarza sobie go brać ? Hyyyymm? jak myślicie ?
Agniecha dziwne te zalecenia. Ja jednak bym się upierala aby iść za zaleceniami dr Pasnika i walczyła o heparyne.
Ja miałam ja przy każdym transferze mimo że tych zalec nie miałam i uważam że jeśli bym tego nie brała to żylaków na nogach miałabym już pełno....
zmieniał Ci Twoj gin antyki czy masz dalej takie same jak były?
No i ja się zastanawiam jak się mają zestawy śluzu ślimaka właśnie do wyciszenia jajników. Czy to jest wtedy sens ich brania czy nie? :/
 
reklama
@Justin87 słońce nie nerwaj się - będzie dobrze wręcz cudownie. Forumowe ciotki trzymają mocne [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Za bable i mamusie
Mam nadzieję, bo już mi się wyć chce. Na dodatek jadę pociągiem i wszystko mi śmierdzi. Facet obok mnie śmierdzi wczorajszą cebulą. Trzymajcie mnie. [emoji6]
 
Hej Dziewczyny, jadę do kliniki na wizytę serduszkową. Zaraz serce mi wyskoczy. Co za stres. Jakieś głupoty mi się śniły. Chciałam zrobić tsh na czczo ale musiałam coś zjeść takie miałam mdłości. Mam nadzieję, że to nie zaburzy zbytnio wyniku. Umieram z niepokoju czy z kropkami wszystko ok. :/
@Justin87 myślami z Wami ❤❤❤❤
Niech kropeczki się ładnie pokazują mamusi :)
 
@Justin87 Ja też mam dziś wizytę - ostatnie prenatalne na 9:30. I też śniły mnie się głupoty... że lekarz widzi cały czas tylko jedną rączkę... Boże jak się zmartwiłam. Małż nie wie, pojechał do pracy - pierwszy raz na badanie idę sama... ale ten sen był koszmarny i taki jakby realny....Chciałabym, żeby po prostu było wszystko dobrze. Za Ciebie trzymam kciuki i mam nadzieję przeczytać tutaj pozytywne informacje jeszcze przed moją wizytą.:) Trzymam też kciuki za wszystkie dziś mające jakąkolwiek styczność z lekarzem lub kliniką. :tak:
Te schizy to już chyba nasz chleb powszedni. Też jadę sama. Trzymam kciuki za pomyślną wizytę. [emoji8]
 
Agniecha dziwne te zalecenia. Ja jednak bym się upierala aby iść za zaleceniami dr Pasnika i walczyła o heparyne.
Ja miałam ja przy każdym transferze mimo że tych zalec nie miałam i uważam że jeśli bym tego nie brała to żylaków na nogach miałabym już pełno....
zmieniał Ci Twoj gin antyki czy masz dalej takie same jak były?
No i ja się zastanawiam jak się mają zestawy śluzu ślimaka właśnie do wyciszenia jajników. Czy to jest wtedy sens ich brania czy nie? :/
@Never give up Cześć słońce. Sluzu z slimaka chwilowo nie biorę. Antyków wlasnie nie zmienił dalej to samo - trochu dziwne ale ja sie nie znam. Nad heparyna będę sie upierać bo toc to taki standard juz. Właśnie mówiła do M czy on chce zrobic sztuczny cykl bez wspomagania lekami tylko luteina i a nóż widelce się uda.
 
Hej Dziewczynki my po wizycie u gina i... pomimo brania tabletek anty nic się nie wyciszylo i mam 2 piękne pęcherzyki owulacyjne. Tym sposobem mam brac dalej anty ale bez przerwy czyli 21 tabsów i nowa paczka -. Niestety doktor nie mam zamiaru dostosować się do zaleceń cudotwórcy bo ... nie widzi podstaw patrząc na badania i na wszelki wielki nic nie bedzie dawał . Heparyna - po co Pani heoaryna. Encorton mam co prawda 2 opakowania 10 mg czyli 40 tabletek - ale miala wg docenta brać od 2 dnia cyklu , a dziś 17 dzień i chyba nie bedzie @ jak mam brać ciągiem antykoncepcję, myślę czy sama bez wiedzy lekarza sobie go brać ? Hyyyymm? jak myślicie ?
Dziwne to twoje wyciszanie, szykujesz sie na transfer z dawczynia? Czy cos pochrzanilam? Za granice samolotem? Moge ci moja ostatnia przeprawe opowiedziec;)
 
Mam nadzieję, bo już mi się wyć chce. Na dodatek jadę pociągiem i wszystko mi śmierdzi. Facet obok mnie śmierdzi wczorajszą cebulą. Trzymajcie mnie. [emoji6]
@Justin87 kochanie dasz radę - dasz. Je też z tych co mi wszystko śmierdzi nawet bez ciąży. Sprawdzony moj sposób na przeżycie smrodku komunikacji miejskiej , ciągle wacham coś mietowego lub papierową torbę ( takie małe dziwactwa ) aczkolwiek dla otoczenia nieszkodliwe
 
Dziewczynki poratujcie - podczas stymulacji będę musiała śmigać na 4 dni za granicę - czy nie będzie problemu z przewiezieniem zastrzyków ? Tz czy przejdę znimi odprawę ? Pomocy

Kochana, ja mialam zaswiadczenie z kliniki w jezyku amgielskim, ze podchodze do in vitro. Pokazalam im to i nie bylo problemu kilka opakowan heparyny przewiozlam.jesli masz paragon z apteki to tez bym wziela, bo jak wysylam leki takim pl kurierem to zawsze mowia zeby byl paragon. Na lotnisku Nikt mine o to nie pytal, ale jak masz to bym wziela.
 
reklama
Dziwne to twoje wyciszanie, szykujesz sie na transfer z dawczynia? Czy cos pochrzanilam? Za granice samolotem? Moge ci moja ostatnia przeprawe opowiedziec;)
@annemarie - właśnie , ze szykuję się na swoich jajcach. Też coś czuję po kościach, ze przy takim wyciszeniu to ja zawiele tym razem jajek nie zniose. No słońce dawaj tą opowieść czy mnie przepuszcza z zastrzykami.
 
Do góry