reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana, ja mialam zaswiadczenie z kliniki w jezyku amgielskim, ze podchodze do in vitro. Pokazalam im to i nie bylo problemu kilka opakowan heparyny przewiozlam.jesli masz paragon z apteki to tez bym wziela, bo jak wysylam leki takim pl kurierem to zawsze mowia zeby byl paragon. Na lotnisku Nikt mine o to nie pytal, ale jak masz to bym wziela.
@Mieciu85 - ja tylko w jedną stronę je zabiorę z PL. Kurczę , a jak latają ludzie z insuliną ?
 
reklama
A juz widze ze samolotem... ja zadzwonilam do linii lotniczych ktorymi lecialam i zapytalam jak to wyglada, pani mi powiedziala ze potrzebuje zaswiadczenie od lekarza i nie powinno byc problemu zebym wszystkie leki zabrala do bagazu osobistego zeby nie bylo tak,jak moj glowny bagaz poleci w druga strone, co sie niestety zdarza. Tyle w teorii:)w praktyce , na odprawie pomimo zaswiadczen, musialam wszystkie leki przepakowac i wolno mi bylo do bagazu osobistego zabrac tylko te ktore potrzebowalam w danym dniu. Ty masz o wiele mniej tego niz ja, wiec takiego cyrku nie powinnas miec, a na przyszlosc pani mi poradzila postarac sie o pisemna zgode na zabranie wszystkich lekow do bagażu osobistego od linii ktorymi lecisz. Tyle moich ostatnich doswiadczen:)
 
Hej Dziewczyny, jadę do kliniki na wizytę serduszkową. Zaraz serce mi wyskoczy. Co za stres. Jakieś głupoty mi się śniły. Chciałam zrobić tsh na czczo ale musiałam coś zjeść takie miałam mdłości. Mam nadzieję, że to nie zaburzy zbytnio wyniku. Umieram z niepokoju czy z kropkami wszystko ok. :/
Nie denerwuj sie. Bedzie dobrze. Zobaczysz [emoji4] dawaj znac po wizycie [emoji173]
 
Z insulina jest inna historia, bo jest to lek ratujacy zycie i ludzie ktorzy go uzywaja maja przy sobie zaswiadczenie od lekarza „ na wieki wiekow „ wystawione.
 
Mam nadzieję, bo już mi się wyć chce. Na dodatek jadę pociągiem i wszystko mi śmierdzi. Facet obok mnie śmierdzi wczorajszą cebulą. Trzymajcie mnie. [emoji6]
O esuu wspolczuje. Mi tez teraz wszystko smierdzi przeokrutnie. Jestem w stanie sobie wyobrazic taki charakterystyczny smrodek cebulaka.. wrrr[emoji15]
 
@Justin87 Ja też mam dziś wizytę - ostatnie prenatalne na 9:30. I też śniły mnie się głupoty... że lekarz widzi cały czas tylko jedną rączkę... Boże jak się zmartwiłam. Małż nie wie, pojechał do pracy - pierwszy raz na badanie idę sama... ale ten sen był koszmarny i taki jakby realny....Chciałabym, żeby po prostu było wszystko dobrze. Za Ciebie trzymam kciuki i mam nadzieję przeczytać tutaj pozytywne informacje jeszcze przed moją wizytą.:) Trzymam też kciuki za wszystkie dziś mające jakąkolwiek styczność z lekarzem lub kliniką. :tak:
Nie przejmuj sie dzisiejszym glupim snem [emoji4] to ze stresu glowa swiruje i stad takie nocne projekcje[emoji846] zobaczysz ze bedzie dobrze! [emoji173] Mocne kciuki Kochana [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej Dziewczynki my po wizycie u gina i... pomimo brania tabletek anty nic się nie wyciszylo i mam 2 piękne pęcherzyki owulacyjne. Tym sposobem mam brac dalej anty ale bez przerwy czyli 21 tabsów i nowa paczka -. Niestety doktor nie mam zamiaru dostosować się do zaleceń cudotwórcy bo ... nie widzi podstaw patrząc na badania i na wszelki wielki nic nie bedzie dawał . Heparyna - po co Pani heoaryna. Encorton mam co prawda 2 opakowania 10 mg czyli 40 tabletek - ale miala wg docenta brać od 2 dnia cyklu , a dziś 17 dzień i chyba nie bedzie @ jak mam brać ciągiem antykoncepcję, myślę czy sama bez wiedzy lekarza sobie go brać ? Hyyyymm? jak myślicie ?
Jak moze podwazac zalecenia Pasnika. Co za oszolom. Ja bym robiła to ci zaleca docent i ew sie z nim skontaktowala i poprosila o recepty
 
reklama
Do góry