reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@chlopkers - kochana też się zagotowalam - powiedział , ze jesli docent napiszę z jakiej przyczyny i na jakiej podstawie zleca encorton i heparyna to pomysli. Ehhhh .Myślę , ze napiszę do docenta madry chop z niego moze coś zaradzi.
Napisz do niego koniecznie. Nie znam go, ale z tego co pisza dziewczyny, to bardzo madry pomocny czlowiek. Niezrozumiale sa dla mnie takie akcje [emoji853] przeciez te leki Ci nie zaszkodza, a moga tylko pomoc w implantacji zarodka i donoszeniu ciazy
 
reklama
Hej Dziewczynki my po wizycie u gina i... pomimo brania tabletek anty nic się nie wyciszylo i mam 2 piękne pęcherzyki owulacyjne. Tym sposobem mam brac dalej anty ale bez przerwy czyli 21 tabsów i nowa paczka -. Niestety doktor nie mam zamiaru dostosować się do zaleceń cudotwórcy bo ... nie widzi podstaw patrząc na badania i na wszelki wielki nic nie bedzie dawał . Heparyna - po co Pani heoaryna. Encorton mam co prawda 2 opakowania 10 mg czyli 40 tabletek - ale miala wg docenta brać od 2 dnia cyklu , a dziś 17 dzień i chyba nie bedzie @ jak mam brać ciągiem antykoncepcję, myślę czy sama bez wiedzy lekarza sobie go brać ? Hyyyymm? jak myślicie ?
Brac a o recepte poprosic Pasnika albo z zaleceniami isc do lekarza rodzinnego tez wypisze ci recepte i na encorton i na heparyne niestety heparyna na 100 %
Cos ostatnio sie dziwny zrobil dr G
 
Screenshot_2018-07-13-00-48-13-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-13-00-48-13-1.png
    Screenshot_2018-07-13-00-48-13-1.png
    573,3 KB · Wyświetleń: 343
Hej Dziewczyny, jadę do kliniki na wizytę serduszkową. Zaraz serce mi wyskoczy. Co za stres. Jakieś głupoty mi się śniły. Chciałam zrobić tsh na czczo ale musiałam coś zjeść takie miałam mdłości. Mam nadzieję, że to nie zaburzy zbytnio wyniku. Umieram z niepokoju czy z kropkami wszystko ok. :/
 
Hej Dziewczyny, jadę do kliniki na wizytę serduszkową. Zaraz serce mi wyskoczy. Co za stres. Jakieś głupoty mi się śniły. Chciałam zrobić tsh na czczo ale musiałam coś zjeść takie miałam mdłości. Mam nadzieję, że to nie zaburzy zbytnio wyniku. Umieram z niepokoju czy z kropkami wszystko ok. :/
@Justin87 słońce nie nerwaj się - będzie dobrze wręcz cudownie. Forumowe ciotki trzymają mocne ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
Za bable i mamusie
 
reklama
Do góry