reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Są dwa maluchy, dwa serduszka. [emoji173][emoji173]
Jeden ma 11 mm a drugi 11,9 mm. Jestem przeszczęśliwa. [emoji7]
Screenshot_20180713-082045.jpg
Screenshot_20180713-082050.jpg
Screenshot_20180713-082101.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180713-082045.jpg
    Screenshot_20180713-082045.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 428
  • Screenshot_20180713-082050.jpg
    Screenshot_20180713-082050.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 433
  • Screenshot_20180713-082101.jpg
    Screenshot_20180713-082101.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 417
reklama
Hej Dziewczyny, jadę do kliniki na wizytę serduszkową. Zaraz serce mi wyskoczy. Co za stres. Jakieś głupoty mi się śniły. Chciałam zrobić tsh na czczo ale musiałam coś zjeść takie miałam mdłości. Mam nadzieję, że to nie zaburzy zbytnio wyniku. Umieram z niepokoju czy z kropkami wszystko ok. :/
Kochana trzymam mocno kciuki ✊✊✊❤❤❤
 
Dżoasia nie znam sie na tych szczepionkach ale rozumiem ze znowu jakas obsuwa? [emoji53] Wspolczuje i zycze wytrwalosci, jeszcze chwilke, jeszcze moment i bedzie Ci to wszystko wynagrodzone, zobaczysz! [emoji110]




Jak chcesz to ja mam wizyte u Pasnika do oddania na 21.07 w Warszawie.
A co do endo to ja nie wiem bo zawsze mialam grube ale wszedzie slysze zeby ananasa wpieprzac.




Surokateczko to rzeczywiscie strasznie mile, takie nic a tyle znaczy w takich chwilach. Jednak istnieja jeszcze empatyczni pracownicy medyczni :) Ciesze sie ze masz pozytywne podejscie i juz zakasalas rekawy na dalsza walke! Super [emoji123] [emoji122]



Hahah [emoji14] Ciesz sie ze auta nie musialas auta prowadzic ;)



Dziewczyny to Wasz dzien! Trzymam kciuki!!


A Wy mam nadzieje ze kibicujecie dzisiaj Chorwacji! [emoji16]
Dzięki wielkie ale ja nie mieszkam w Pl i dopiero w sierpniu będę.
A w jakim dniu cyklu trzeba iść na pierwsza wizytę. Czy to ma znaczne?
Dziekuje.
 
Jak moze podwazac zalecenia Pasnika. Co za oszolom. Ja bym robiła to ci zaleca docent i ew sie z nim skontaktowala i poprosila o recepty
@misis188 - tak też zamierzam zrobić , albo po prostu zmienie gina ooottttt. Bo ja rozumiem , ze nie chcę dac encortonu oki ... ale heparyna to chyba standard. Zresztą jakoś tak dziwnie ogólnie do tego podchodzi .
 
Dziewczynki - tak myślę , a może sprobowac z innej strony z ta heparyna , porobily mi się straszne zyłki na nogach nosz tragedia sieć jak u rybaków ... i tak myślę może tu uderzyć - hymmm tylko do jakiego lekarz ?
 
Girls bede miała parę opakowań neoparin do sprzedania któraś reflektuje;) ja mam na refundacje

Jeszcze mam receptę na 3 opakowania też to mogę wykupić.

Zmieniajanmi na clexsane
 
Nie przejmuj sie dzisiejszym glupim snem [emoji4] to ze stresu glowa swiruje i stad takie nocne projekcje[emoji846] zobaczysz ze bedzie dobrze! [emoji173] Mocne kciuki Kochana [emoji110][emoji110][emoji110]
@Barburka Kochana moja Babuszka mawia , ze sny się czyta na opak - czyli BĘDZIE DOBRE wrecz CUDOWNIE - nie nerwuj się i ogromne ✊✊✊✊✊✊ od cioteczek wirtualnych - to tylko sen- głupi sen.
 
reklama
Girls bede miała parę opakowań neoparin do sprzedania któraś reflektuje;) ja mam na refundacje

Jeszcze mam receptę na 3 opakowania też to mogę wykupić.

Zmieniajanmi na clexsane
@adansonia - kobieto bieere od Ciebie - bo mój lekarz nie ma zamiaru mi tego przepisać , a Nasz cudotwórca z Łodzi zalecił ,a ten śmie powtarzać jego decyzję - nie ma zamiaru wcale mi dawać heparyny.
 
Do góry