reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No bo może to on musi jakoś na tym skierowaniu które wystawia napisać, że ma być na cito. Tak mi sie wydaje.
A jakie badania po ospie robiłaś?
Ospa w igg i igm. To sie jakos inaczej naxywa ale tak powiedzialam babce w diagnostyce i nie bylo problemu. A potem jak bylam na badaniach prenatalnych to pani dr mowila ze badanie w kierunku ospy tez kobiety przed ciaza powinny robic bo ona prowadzila kilka pacjentek po ospie z poważnymi komplikacjami. Nie powiem.Ci.dokladnie jak sie to.badanie nazywa bo nie moge się juz w diagnostyce zalogowac bo cos pozmieniali a nie mogę sie zarejestrowac do centralnego rejestru:(
 
@RedHotChiliPepper28 z dpd tez ostatnio miałam akcję. Przysłali mi rano sms chyba z jakiejś centrali, że w tym dniu będzie podjęta próba doręczenia przesyłki, ale, że byłam w pracy no to trudno (prosiłam sprzedającego o info na paczce, żeby przed doręczeniem kurier zadzwonił koniecznie - i taka info była) - myślałam, że zadzwoni, a tu po ok 2 godzinach dupek napisał sms, że zostawił paczkę u sąsiada. No to ja do niego dzwonię, że sobie nie życzę zostawiania paczek po sąsiadach, tym bardziej, że późno wracam do domu (nie będę się komuś o północy dobijać do mieszkania), a poza tym miał dzwonić. No i kazałam mu zapitalać z powrotem po tą paczkę i zrobić przekierowanie na adres do pracy. To sie baran po paczkę wrócił, ale chyba na złość przekierowania nie zrobił, bo przesyłka gniła 3 dni na magazynie, aż się wkurzyłam i zadzwoniłam na jakąś centralę, dopiero chłop spisał nowy adres... dla mnie dpd to "dupki, pieprzone dupki" i tyle.
Ja zawsze wpisuje w uwagach dla kuriera, ze prosze o telefon w razie gdyby nas nie bylo w domu. Na przeciwko nas mieszka sasiadka, ktora nam odbiera przesylki, ale zeby do niej kurier trafil, musialby wczesniej sie ze mna skontaktowac.. mialam juz wiele akcji, ze pod nasza nieobecnosc nie odezwali sie, tylko od razu odwozili do punktu, ktory jest obok nas. A ze punkt czynny do bodajze godz 17, nigdy nie zdazalismy z odbiorem. Dramat. Natomiast ostatnio, gdy juz bylam po transferze na L4, szanowny pan kurier nie zadzwonil nawet domofonem, tylko od razu odeslal przesylke do tego ich punktu, a ja caly dzien siedzialam w domu, poniekad rowniez dlatego, ze czekalam na niego [emoji23] cyrk normalnie
 
Dziewczyny napiszcie prosze jesli, wiecie. Lekarz Kazal zaczac brac estrofem I encorton w 2 dniu cyklu przed transferem. Moj okres jest dosyc dziwny, np w zeszlym miesiacu Mialam 4-5dni plamien (brazowe plamienie, troche swiezej krwi-sorry Za obrazowy opis), pozniej konkretny okres trawl moze 2 dni. No i wlasnie sie zastanawiam czy te tabletki dopiero mam zaczac jak juz Bedzie krwawienie pelna para czy juz teraz jak to plamienie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny napiszcie prosze jesli, wiecie. Lekarz Kazal zaczac brac estrofem I encorton w 2 dniu cyklu przed transferem. Moj okres jest dosyc dziwny, np w zeszlym miesiacu Mialam 4-5dni plamien (brazowe plamienie, troche swiezej krwi-sorry Za obrazowy opis), pozniej konkretny okres trawl moze 2 dni. No i wlasnie sie zastanawiam czy te tabletki dopiero mam zaczac jak juz Bedzie krwawienie pelna para czy juz teraz jak to plamienie?
Ja bym czekała do normalnego krwawienia.
 
Dziewczyny napiszcie prosze jesli, wiecie. Lekarz Kazal zaczac brac estrofem I encorton w 2 dniu cyklu przed transferem. Moj okres jest dosyc dziwny, np w zeszlym miesiacu Mialam 4-5dni plamien (brazowe plamienie, troche swiezej krwi-sorry Za obrazowy opis), pozniej konkretny okres trawl moze 2 dni. No i wlasnie sie zastanawiam czy te tabletki dopiero mam zaczac jak juz Bedzie krwawienie pelna para czy juz teraz jak to plamienie?
Ja brałam już tabletki jak plamilam bo po antykach nie miałam normalnego okresu tylko plamienia żółtawe i tyle mojego okresu było wiec kazał od drugiego dnia plamienia
 
Hej Dziewczynki my po wizycie u gina i... pomimo brania tabletek anty nic się nie wyciszylo i mam 2 piękne pęcherzyki owulacyjne. Tym sposobem mam brac dalej anty ale bez przerwy czyli 21 tabsów i nowa paczka -. Niestety doktor nie mam zamiaru dostosować się do zaleceń cudotwórcy bo ... nie widzi podstaw patrząc na badania i na wszelki wielki nic nie bedzie dawał . Heparyna - po co Pani heoaryna. Encorton mam co prawda 2 opakowania 10 mg czyli 40 tabletek - ale miala wg docenta brać od 2 dnia cyklu , a dziś 17 dzień i chyba nie bedzie @ jak mam brać ciągiem antykoncepcję, myślę czy sama bez wiedzy lekarza sobie go brać ? Hyyyymm? jak myślicie ?
 
Dziewczynki poratujcie - podczas stymulacji będę musiała śmigać na 4 dni za granicę - czy nie będzie problemu z przewiezieniem zastrzyków ? Tz czy przejdę znimi odprawę ? Pomocy
 
Hej Dziewczynki my po wizycie u gina i... pomimo brania tabletek anty nic się nie wyciszylo i mam 2 piękne pęcherzyki owulacyjne. Tym sposobem mam brac dalej anty ale bez przerwy czyli 21 tabsów i nowa paczka -. Niestety doktor nie mam zamiaru dostosować się do zaleceń cudotwórcy bo ... nie widzi podstaw patrząc na badania i na wszelki wielki nic nie bedzie dawał . Heparyna - po co Pani heoaryna. Encorton mam co prawda 2 opakowania 10 mg czyli 40 tabletek - ale miala wg docenta brać od 2 dnia cyklu , a dziś 17 dzień i chyba nie bedzie @ jak mam brać ciągiem antykoncepcję, myślę czy sama bez wiedzy lekarza sobie go brać ? Hyyyymm? jak myślicie ?
Kurde tyle kasy zaplacilas za diagnostyke immunologii i w klinice mowia, ze nie beda tego brac pod uwage? Z jakiej paki ginekolog podwaza diagnoze i zalecenia immunologa w zakresie immunologii? To tak jakby mi dentysta powiedzial, ze sorry, ale wg niego wynik cytologii nie ma znaczenia... Ale sie wkurzylam [emoji34]
Edit. Byl tu kiedys temat przewozenia zastrzykow. Moze dziewczyny zza granicy jakos pomoga???
 
reklama
Kurde tyle kasy zaplacilas za diagnostyke immunologii i w klinice mowia, ze nie beda tego brac pod uwage? Z jakiej paki ginekolog podwaza diagnoze i zalecenia immunologa w zakresie immunologii? To tak jakby mi dentysta powiedzial, ze sorry, ale wg niego wynik cytologii nie ma znaczenia... Ale sie wkurzylam [emoji34]
Edit. Byl tu kiedys temat przewozenia zastrzykow. Moze dziewczyny zza granicy jakos pomoga???
@chlopkers - kochana też się zagotowalam - powiedział , ze jesli docent napiszę z jakiej przyczyny i na jakiej podstawie zleca encorton i heparyna to pomysli. Ehhhh .Myślę , ze napiszę do docenta madry chop z niego moze coś zaradzi.
 
Do góry