reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane doradzcie bo razem z Lotta mamy burze mozgow i brak dobrej odpowiedzi ryzykowac i brac koenzym czy jednak posluchac Pasnika
A ja o tym nie wiedziałam. Jak pasikonk się pytał co biorę to mu powiedzialam. Najwidoczniej niezarejestrowal. Biore w sumie juz z 5 miesiac z przerwa na in vitro. Teraz to od jakis 2 tyg. Hmmm. Ja mam nk 12% robione podczas brania q10 w lipcu.
Kurcze myślicie że pisać do niego i się pytać?
 
Hejka transfer 18 jutro mamy dać znać ile chcemy wziąć leki Lutinus od jutra i dufaston i nadal estrofem w dzień transferu o 8 podadzą mi lek Tractocile 7,5 mg 1 fiolka 0,5 ml czy może mi któraś powiedzieć co to za lek mam go mieć w pompie
 
Żeby przeczytać z 1.5 tygodnia smarować tym co dał dermatolog A jak nie to wilczy encorto I iść na kroplowka z hudrokorizonu

No to oby pomogło. Ja kiedyś dostałam mega uczulenia na maść na pryszcze - bałam się własnego odbicia w lustrze:ninja2:.
Może odstaw narazie kosmetyki zapachowe, myj szarym mydłem żeby dodatkowo tego nie podrażniać.
 
reklama
Do góry