reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hejka transfer 18 jutro mamy dać znać ile chcemy wziąć leki Lutinus od jutra i dufaston i nadal estrofem w dzień transferu o 8 podadzą mi lek Tractocile 7,5 mg 1 fiolka 0,5 ml czy może mi któraś powiedzieć co to za lek mam go mieć w pompie
Zamiennie nazywany atosiban. Ma za,zadanie wyciszyc macice zeby nie bylo skurczy i dziala chyba do 6 czy 8 godzin po podaniu. Wez sobie ksiazke bo mi to leciało prawie 4 godziny. Mialam to podabe jako kroplowka
 
Ja mogę oddać na 22 sierpnia :-) :)
Udało mi się dostać w tym tygodniu. Czasami warto zadzwonić wieczorem tak koło 19 bo wtedy zwalniają się wizyty na następny dzień :-) :)
Kochana biorę od Ciebie ten termin kolejny do docenta na 19 wrZesień...
Będę jeszcze próbować w Warszawie na juz macie tam jakiejś namiary ?
 
Mam pytanko do osób które były na zleceniach od Pasnika przy immunosupresji,a dokładnie czy któraś z was dostałam @@@ o wiele wcześniej niż to było planowane? Bo mi coś się dzisiaj dzieje,albo dostane zdecydowanie wcześniej ,albo to nerwy na mnie tak działają ...
 
Hejka transfer 18 jutro mamy dać znać ile chcemy wziąć leki Lutinus od jutra i dufaston i nadal estrofem w dzień transferu o 8 podadzą mi lek Tractocile 7,5 mg 1 fiolka 0,5 ml czy może mi któraś powiedzieć co to za lek mam go mieć w pompie
Ooo ja nigdy nie miałam nic wcześniej przed transferem hmmm ciekawo cxy to dobrze czy zle?
 
Dziewczyny tak się cieszę ,ze już za pare dni ten transfer ja chce dwa mąż trochę się wacha a najgorsze jest to ,ze to on musi dać lekarzowi znać czy jeden czy dwa i cała drogę go namawiam ;) podobno 8% większe szanse na to ,ze się uda a 40% ze będą bliźniaki a ja tak bardzo ich pragnę ;)
No mój tez gada ze jeden ,ale ja biorę dwa a mój do tego nic nie ma bo to ja podejmuje decyzje
 
Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę , mogłybyscie popytać dziewczyn na innych wątkach czy nie mają do oddania terminu do doktora pasionka gdZie kolwiek....
Wszędzie są terminy dopiero na 19-20 wrZesień A mi zależy jeszcze na lipcu żeby się do niego dostać... bałagam pomóżcie...
 
Jestem juz po krwi i usg. Sytuacja jest na tyle dziwna ze nawet moja lekarka nie ma pojecia co sie dzieje i jak to wogole skomentowac. Jutro mam powtorzyc bete. Moja dzisiejsza beta to ponad 1000, tylko ze na usg nigdzie przenigdzie nie widac ciazy, a za to jutro lub pojutrze szykuje mi sie owulacja.
Lekarka twierdzi ze raczej nie powinnam byc w ciazy, sugerowala ze moze bylam w poprzednim cyklu, ale chyba sama nie byla o tym przekonana. Wygladala na mocno zdumioną moim przypadkiem.
Jak nie powinnas byc w ciazy skoro beta na to wskazuje. Moze idz do innego lekarza
 
reklama
Zamiennie nazywany atosiban. Ma za,zadanie wyciszyc macice zeby nie bylo skurczy i dziala chyba do 6 czy 8 godzin po podaniu. Wez sobie ksiazke bo mi to leciało prawie 4 godziny. Mialam to podabe jako kroplowka
Ja to mam mieć podane w pompie infuzyjnej i odrazu po tym będzie transfer i po transferze acard i do domciu poleze tam z 2 h po transferze ;) akurat się zdrzemnę
 
Do góry