reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Margit2018 @zylwia Dzięki, bo już myślałam, że te hormony mi totalnie odwaliły. Zadzwoniłam do męża, chociaż nie liczyłam na jakiś cud, a tutaj zaskoczenie. Mój pracoholik zadzwonił z pracy do szefa firmy, opisał sprawę, ten przeprosił, obiecał, że przywiozą to i "przyniosą choćby w zębacha". Potem nagle zjawił się w domu na chwilę i zadzwonił jeszcze bezpośrednio do kuriera, opieprzył go, że tak mnie potraktował i dogadał się, że przywiezie to o 16, jak On wróci z pracy, żeby nie narażać mnie na kontakt z nim. Jestem w szoku, nie poznałam mojego męża :-) jednak w każdej sytuacji trzeba doszukiwać się plusów. Chociaż niesmak zachowania mężczyzny względem ciężarnej kobiety pozostał.
 
Ja witam dzisiejszy poranek juz z domku.
Niestety beta się zatrzymala.i nie chce spadać dalej. Mimo to mnie wypuścili i mam powtórzyć badania w piątek i poniedziałek i wtedy zdecydować o ew wyjeździe na urlop...
A we wrześniu jak będzie ok kolejny transfer. Chyba zahaczę też o Pasikonika... czy w Warszawie można zrobić te magiczne badania?
Mozna robilam w synevo
 
na zimno polecam maść Erazaban ;) a co do zabarwionego Lutinusa to już długo jesteś na forum i wiesz, że bardzo często się zdarza , odpoczywaj :* ważne, że żywej krwi nie ma A tak jak wiadomo tu też były takoe sytuację i było wszystko dobrze :* 19.07 masz wizytę ? To już niedługo:* A jak bardzo będziesz się strrsowala to może napisz do swojego gin :)
Wizytę mam na 24 dopiero bo tak mi się zwolnienie kończy. Dzisiaj rozmawiałam z Pasikonikiem I wygląda że organizm chce dalej wywalić uczulenie na zarodek tym razem nie są To skorcze tylko prawdopodobnie reakcja alergiczne na skórze...
 
Jestem juz po krwi i usg. Sytuacja jest na tyle dziwna ze nawet moja lekarka nie ma pojecia co sie dzieje i jak to wogole skomentowac. Jutro mam powtorzyc bete. Moja dzisiejsza beta to ponad 1000, tylko ze na usg nigdzie przenigdzie nie widac ciazy, a za to jutro lub pojutrze szykuje mi sie owulacja.
Lekarka twierdzi ze raczej nie powinnam byc w ciazy, sugerowala ze moze bylam w poprzednim cyklu, ale chyba sama nie byla o tym przekonana. Wygladala na mocno zdumioną moim przypadkiem.
 
Wizytę mam na 24 dopiero bo tak mi się zwolnienie kończy. Dzisiaj rozmawiałam z Pasikonikiem I wygląda że organizm chce dalej wywalić uczulenie na zarodek tym razem nie są To skorcze tylko prawdopodobnie reakcja alergiczne na skórze...
Ehh jak nie urok to... Mam nadzieje, ze te dolegliwosci skorne szybko mina, zebys sie juz nie meczyla, tylko mogla cieszyc ta ciaza Kochana [emoji9]
 
@Margit2018 @zylwia Dzięki, bo już myślałam, że te hormony mi totalnie odwaliły. Zadzwoniłam do męża, chociaż nie liczyłam na jakiś cud, a tutaj zaskoczenie. Mój pracoholik zadzwonił z pracy do szefa firmy, opisał sprawę, ten przeprosił, obiecał, że przywiozą to i "przyniosą choćby w zębacha". Potem nagle zjawił się w domu na chwilę i zadzwonił jeszcze bezpośrednio do kuriera, opieprzył go, że tak mnie potraktował i dogadał się, że przywiezie to o 16, jak On wróci z pracy, żeby nie narażać mnie na kontakt z nim. Jestem w szoku, nie poznałam mojego męża :-) jednak w każdej sytuacji trzeba doszukiwać się plusów. Chociaż niesmak zachowania mężczyzny względem ciężarnej kobiety pozostał.

Ha, ha, ha:D To teraz jeszcze, żeby dobrze zapamiętał, sprawdźcie dokładnie zawartość przesyłki przy kurierze:p szczebelek za szczebelkiem:D
 
reklama
Hahaha Ty już dawno wiedziałaś że mi przełożą;-)odebrałam właśnie wyniki które rano robilam i zaniepokojona jestem ,poniewaz jeśli chodzi o mocz stwierdzono obecność krwi. Chociaż ja nigdy nie zauważyłam przy oddawaniu. Czy któraś z Was tak miała?
noo widzisz:D muszę czuwać :D ooo nie kochana ja nie miałam , może któraś dziewczyna pomoże ❤


@zylwia fatkycznie @nieagatka mi napisała, że lepiej przełożyć... zadzwoniłam ale terminów brak i zostaje mi dzień jutrzejszy :) Widziałam Twoją wypowiedź i też pomyślałam sobie że chyba ta co zapisuje wie co robi... poza tym z racji nisko położonego łożyska lekarz powiedział na poprzednich prenatalnych że mamy 10 tygodni żeby zaradzić jakby się nie podniosło:) także chyba wiedzą co robią... wizyta jutro a stres już dziś...:(
Jasne , że wiedzą co robią :) ja zawsze słyszałam taka odpowiedź jeżeli chodzi o usg III trymestru:) nie denerwuj się będzie dobrze ! ✊

@Margit2018 @zylwia Dzięki, bo już myślałam, że te hormony mi totalnie odwaliły. Zadzwoniłam do męża, chociaż nie liczyłam na jakiś cud, a tutaj zaskoczenie. Mój pracoholik zadzwonił z pracy do szefa firmy, opisał sprawę, ten przeprosił, obiecał, że przywiozą to i "przyniosą choćby w zębacha". Potem nagle zjawił się w domu na chwilę i zadzwonił jeszcze bezpośrednio do kuriera, opieprzył go, że tak mnie potraktował i dogadał się, że przywiezie to o 16, jak On wróci z pracy, żeby nie narażać mnie na kontakt z nim. Jestem w szoku, nie poznałam mojego męża :-) jednak w każdej sytuacji trzeba doszukiwać się plusów. Chociaż niesmak zachowania mężczyzny względem ciężarnej kobiety pozostał.
Tak samo bym się wkurzyła ! I w sumie to się wkurzyłam :laugh2: bardxi dobrze mąż zrobił ! Polać mu :D
 
Do góry