reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cetrotide:) kochana dasz rade. Z tego co kojarze to bylo jedno opakowanie=1 zastrzyk. Rob spokojnie jak pisze na instrukcji
Centrotide (o ile nie strzelilam jakiejs literowki :)) Przy Gonalu mam juz wprawę. Czy z tym cudem tez nie ma problemu?
Kurcze jak dobrze ze jestescie, pierwsze podejscie to jakas masakra, czlowiek nie wie nic :)
 
No nie takie cycki wielkie a taki maly brzuszek! To nie fer!! :D Piekna figurka ;)
Hehe my tu nie raz z dzoasia powtarzalysmy ze mamy spory balkon :D :D
A z piekna figura to bym polemizowala byla piekna przed 4 stymulacjami. A teraz po sterydach to pozostawia wiele do zyczenia. Ale mam w dup.. bede gubic po porodzie najwazniejsze ze fasolina rosnie ;)
 
Tylko piwo, ktore na napisane 0% faktycznie nie ma alkoholu. Jesli pisza, 0,0% to tam po przecinku jest alkohol. Niewielka ilosc, ale jest, wiec lepiej sobie darowac.
Ale dlaczego? Przeciez oznaczenie 0.0% jest bardziej dokladne niz 0%. To znacze ze nawet w czesciach dziesietnych nie ma alko, a ostatnia liczba zakraglona przy analizie jest dopiero czesc setna. Teoretycznie moze byc np 0.01% alko.
A w 0% masz zaokraglenie juz w dziesietnych. Czyli tam teoretycznie moze byc alko np 0.1%.
W ogole wiekszosc piw jakie widzialam oznaczonych jako 0%, na etykiecie z tylu miala inf ze moze zawierac ponizej 0.5% alko..
Ale to tak z pktu widzenia przedstawiania wynikow analiz chemicznych, a na takiej podstawie producent deklaruje zawartosc skladnikow w swoim produkcie. Chyba ze sa jakies przepisy w branzy spozywczej gdzie piwo nazwane 0%jest inaczej zdefiniowane niz 0.0%?
 
Ostatnia edycja:
Murawka tsh ft3 i ft4 a jak dzisiaj?


Dzięki Kochana -lepiej...wprawdzie rano ledwo,ledwo zwlekam się z łóżka ale chociaż nastrój lepszy...
Na wyniki idę w poniedziałek...

No i dzisiaj rano stałam 15 min. Przed lustrem i powtarzałem sobie: NIE BĄDŹ TAKA DO DUPY,NIE BĄDŹ TAKA DO DUPY,KURW*NIE BĄDŹ TAKA DO DUPY...
Może pomogło:oo2:
 
Uuu a co sie stalo wkurzyl cie za mocno ;)
Pozdrowienia dla meza niech wraca do zdrowia ;)
Oj on jest jakis inny niz wszyscy bo ja złego slowa na niego nie powiem, jest najcudowniejszym mężem na swiecie. Jak jestesmy ze soba już ze 16 lat w tym 6 po.slubie to poklucilismy sie tylko raz i wogole nic mi nie pozwala robic, we wszystkim chce mnie wyreczac choć jest mega przemeczony.
 
@Margit2018 dzięki za pamięć.
Dziś beta 313 (2 dni temu 560) z więc chyba spada całkiem nieźle. W poniedziałek jeszcze sprawdzą betę i usg i będą jakies decyzje. Bardzo chciałabym już być w domu, bez chemii i bez zabiegu.
 
reklama
A jak tak duzo jesz to cie nie wzdyma? Bo ja cokolwiek nie zjem, np dzis salatke z kurczakiem tylko to zaraz brzuch mi rosnie jak balon :( Zobacz jak to kazda z nas inaczej przechodzi co :) Ale zobaczymy co mi sie jeszcze pojawi, na razie u mnie 5t2d ;)
nie bardzo, jak Cie wzdyma to zrezygnuj z ostrych przypraw i pij po posiłku a nie przed i w trakcie mi zawsze pomagało - chociaż teraz jest w porządku
 
Do góry