reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Do dziewczyn, ktore mialy scratching endometrium. Czy mozna wykonac zabieg przed urlopem? Obawiam sie, ze jak wykonam przed a pojde plazowac i plywac, moze jeszcze infekcje jakas zlape. O ile pamietam, to po zabiegu nie powinno sie tez wspolzyc chyba. Mam dylemat, bo od sierpnia przygotowanie do transferu a teraz pod koniec lipca wakacje. No i lipa, bo wtedy musialabym podejsc bez zabiegu a nie chcialabym i nie moge raczej przesuwac transferu wdl sytuacji z praca.
No jest to jakas mala ranka wiec wiesz roznke bywa ale mozna cos zlapac nad woda. Felia a ty nie masz problemu z immunologia ? Bo przy problemach immuno nie powinno sie robic strechingu a napewno przy wysokich nk
 
reklama
reklama
Do góry