reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mąż razem ze mną wczoraj przeżywał tą menopauzę, za nic nie chciał mnie zostawić i wyglądał na pogodzonego,że nie będzie ojcem. Dziś zrobił wielkie oczy i pyta jak to możliwe jak ja mam menopauzę:rolleyes: innym słowem w szoku jest;)nie wiem dziewczynki jaki bedzie dalszy ciąg tej historii ale wiem jedno szukajcie przyczyny. Gdyby ktoś z lekarzy na początku zasugerował że plamienia po okresie to może być polip i on utrudnia nie musiałaby
czołgać się przez te procedury. Lewy z Novum pod koniec stymulacji od razu namierzył polipa, w marcu miałam histeroskppie i dr Doniec go wyciął. Jestem szczęśliwa spełniło się moje największe marzenie, którego bałam się nawet wymówić głośno- zaszłam naturalnie w ciążę. Tak poprostu.
To znaczy, że u was chodziło o ten polip? Czy były jeszcze jakieś rzeczy?
U mnie doktor Doniec wyciął mięśniaka, bardzo dobrze go wspominam, to wspaniały lekarz!
 
reklama
Hej. Jestem tu nowa od paru dni. Czytam Wasze wypowiedzi i postanowiłam napisac i zapytać Was o zdanie. Chociaż wiem, że każdy przypadek jest inny. Jestem po transferze 10 dni, biorę progesteron w żelu dopochwowe i tabletki 2 rano i 1 wieczorem (progynova). Czuje się dziwnie, jakbym miała dostać okresu, 2 - 3 razy miałam tez dziwny ucisk (mdłości) w żołądku. W piatek mam mieć robiona betę. Jak Wy czulyscie się po transferze do momentu testu?
 
15mg na dobę
Rano 10mg
Po 14 godzinie 5mg

Asia A tobie też zapisał encortonu?

Jak będziesz miała punkcie to uważaj bo gretko przypisuje metypred 3x1 ma ból A ponoć to nie powinno byc brane z encortonem Tosia spytaj Pasikonika o to.
Mi własnie G kazał brać, a Paśnik nic nie mówił. We wtorek chyba mam mieć wynik allo więc zobaczę co wyjdzie i napisze do Paśnika co myśli
 
Mi własnie G kazał brać, a Paśnik nic nie mówił. We wtorek chyba mam mieć wynik allo więc zobaczę co wyjdzie i napisze do Paśnika co myśli
Dopytaj koniecznie bo w Ciechocinki chyba kazdemu daja encorton a mi docent np zabronil. I na twoim miejscu juz dzis bym do niego napisala bo nie zawsze odcrazu odpisuje
 
Dziewczynki może za chwilę zrobi się sentymentalnie i łzawo ale mam to w nosie że to forum jest ogólno dostępne. Codziennie przez rok czytałam wasze historie i płakałam razem z wami, cieszyłam się kiedy beta była pozytywna i drżałam czy urośnie. Mam 39 lat za sobą nieudane in vitro w parens krk ( brak zarodków), we wrześniu kolejny nieudany transfer w Novum. O to wszystko jestem pogniewana na Boga, bo do dziś nie rozumiałam czemu na mnie trafiło...Wczoraj zadzwoniłam rozstrzęsiona do Novum że menopauza mnie dopadła i że nawet crio planowane w tym miesiącu nie wyjdzie a mnie już brak sił i pomysłów co jeszcze zażyć co sobie wstrzyknąć by choć mieć cień szansy na drugie dziecko. I taka zrezygnowana udałam się po leki na wywołanie okresu do ginekologa, ustaliłyśmy co i jak mam zażywać i pani doktor zaprosiła mnie na usg. Wyobraźcie sobie....5 tydzień piękny pęcherzyk jesssu jestem w ciąży. Tak poprostu.
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUUUUHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
O BOŻEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! Ale czad!!!!!!!!! Normalnie szczęka mi opadła :D
I ktoś tu mówił, że na pewno ciąży brak :D :p
MARGITTTT!!!!!! Moje gratulacje!!!!!!!!!
 
Dopytaj koniecznie bo w Ciechocinki chyba kazdemu daja encorton a mi docent np zabronil. I na twoim miejscu juz dzis bym do niego napisala bo nie zawsze odcrazu odpisuje
Do mnie od razu oddzwania hahahha chyba mam jakąś vip wejściówkę:p A tak serio nie będę pisać wcześniej i gitary zawracać jak nie znam wyniku szczepień. Jeśli allo wzrosło to pewnie nie każe, a jeśli spadło to zapewne zaleci.
 
ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUUUUHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!
O BOŻEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! Ale czad!!!!!!!!! Normalnie szczęka mi opadła :D
I ktoś tu mówił, że na pewno ciąży brak :D :p
MARGITTTT!!!!!! Moje gratulacje!!!!!!!!!
Joasiu a jak mówić inaczej jak w 20 dc cyklu na monitoringu u Ingi endometrium miało 6mm i lekarz na pytanie o ewentualną ciąże powiedziała że szans nie ma. A owulacja była z prawego jajnika który do wczoraj miałam niedrożny;)
 
reklama
Joasiu a jak mówić inaczej jak w 20 dc cyklu na monitoringu u Ingi endometrium miało 6mm i lekarz na pytanie o ewentualną ciąże powiedziała że szans nie ma. A owulacja była z prawego jajnika który do wczoraj miałam niedrożny;)
ha, może jakiś czas wcześniej była owu z lewego a ciałko żółte się schowało z tyłu :D :p hehe oczywiście droczę sie z Tobą :D Moje najserdeczniejsze gratulacje jeszcze raz! :)
 
Do góry