reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie transfer zostal odwołany :( właśnie odebrałam wyniki badan i jak nie urok to ku.. dodatnia ureoplazma, wiec zaczynamy wszystko od nowa.....
 
Az tak zle? Kurde wszedzie w robocie jakies jajca wychodza
Moje 2 ukochane dziewczynki się zwalniają - tzn jedna juz odeszła, druga jest do końca lipca, nowych pracowników brak, zostaje mi 2 dziewczyny - roczniki '98 i '99 i starsza kobitka która jest dopiero od kilku dni w robocie... faceta brak, zamówień póki co nic a nic nie ubyło, mimo wakacji - straciłam nadzieje, że będzie lepiej... sama tego nie pociągnę, niech się dzieje co chce, ja muszę w tą ciążę zajść i donosić! A nie mogę też zapindalać tak jak dotychczas - zawsze do ostatniego dnia przed transferem w robocie na pełnych obrotach. Taki szef kuchni co to zarabia po 5-6tys i nie robi nic poza rządzeniem i organizacją to chyba w bajkach jest...
 
Kurciu, ale podczas ivf naprawde intensywny wysilek nie jest wskazany.
Ja chwile po transferze zapytalam swojego Dr czy moge sobie chodzic na zajecia rozciagajaco relaksacyjne. To mi odp, ze rozciagac to sie moge po porodzie [emoji12] a teraz mam odpoczywac, bo za duzo nas staran, poswiecenia i pieniedzy to wszystko kosztowalo [emoji6]
To ze intensywne to wiem.
Ale mi do intensywnosci daleeeko. Odpale jakis 10min filmik na youtube, pomacham noga i tyle.
A po transferze to jasne. Mam zamiar spacerowac i tyle. Zadnych cwiczen.
 
Kochana ja oddawalam tak jak Ci pisałam, jak.dobrze sie podmyjesz to nic nam nie powinno byc i nie bylo zadnego problemu z materialem
Dzieki za odzew [emoji4] moje pytanie zabrzmialo pewnie idiotycznie, ale nie pamietam kiedy ostatni raz robilam badanie moczu, a juz w ogole jesli chodzi o badanie przy jakichs dopochwowych lekach [emoji6] i tak czlowiek glupieje na starosc
 
Moje 2 ukochane dziewczynki się zwalniają - tzn jedna juz odeszła, druga jest do końca lipca, nowych pracowników brak, zostaje mi 2 dziewczyny - roczniki '98 i '99 i starsza kobitka która jest dopiero od kilku dni w robocie... faceta brak, zamówień póki co nic a nic nie ubyło, mimo wakacji - straciłam nadzieje, że będzie lepiej... sama tego nie pociągnę, niech się dzieje co chce, ja muszę w tą ciążę zajść i donosić! A nie mogę też zapindalać tak jak dotychczas - zawsze do ostatniego dnia przed transferem w robocie na pełnych obrotach. Taki szef kuchni co to zarabia po 5-6tys i nie robi nic poza rządzeniem i organizacją to chyba w bajkach jest...
No w gastronomii jest straszny zapierdziel, to fakt. Przerypane, ze nie ma pracownikow, defacto wiekszosc z tego co robisz powinnas tylko nadzorowac i sprawdzac czy jest ok. A domyslam sie, ze wlasciciele tez nie stoja z Wami na kuchni i nie pomagaja w codziennej pracy.
Masz racje Asia, nie ma co sie poswiecac i przedkladac cudzego interesu nad swoje priorytety zyciowe. Ehh jak wlasciciel tej firmy bedzie nia tak zarzadzal to w koncu beda musieli zamknac interes. Nie ogarna tego. Ale to juz ich problem, nie Twoj
 
reklama
Do góry