reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sssurykatka bardzo mi przykro Kochana  :(:(:(
Zróbcie może jakieś dodatkowe badania może jeszcze coś gdzieś jest do podleczenia.

Dziewczyny nie wiem co za dziadostwo mnie dopada. Od dwóch dni trochę dokucza mi pęcherz. Mam od czasu do czasu parcie na pęcherz ale mnie nie boli szczypie czy piecze. Biorę do tego urofuraginę i Wit. C. Wczoraj po kolacji obejmowałam kibelek. Dzisiaj doszedł ból stawów. A po stymulacj tak mi się cykle rozjechały że nie wiem kiedy powinna @ przyjść. Miałam zawsze 26 dni a ostatni miał 33 i teraz myślałam że będzie już normalnie nawet wiedziałam kiedy jajeczkowanie a tu duuuu... . :mad: nie wiem co się dzieje . ... ..
hmm... to może beta??
 
reklama
No problem w tym ze on juz slyszy od 8 lat kiedy to ja nie zaczne cwiczyc: po zareczynach, po ślubie, teraz po ciazy... chyba tego nie lyknie [emoji14]
Kurciu, ale podczas ivf naprawde intensywny wysilek nie jest wskazany.
Ja chwile po transferze zapytalam swojego Dr czy moge sobie chodzic na zajecia rozciagajaco relaksacyjne. To mi odp, ze rozciagac to sie moge po porodzie [emoji12] a teraz mam odpoczywac, bo za duzo nas staran, poswiecenia i pieniedzy to wszystko kosztowalo [emoji6]
 
Hahaha rozśmieszyłaś mnie - chyba nie w tym Krakowie byłaś :D :D :D
Dziura na dziurze, zawieszenie możnaby co roku remontować, człowiek na rowerze to najlepiej, żeby kanałami jeździł (wiem, bo często do pracy śmigam), w zimie brud smród i ubóstwo... Fee! Dobrze, że mieszkam na obrzeżach i też obrzeżami jeżdżę do roboty ;) Jak na uczelnię jeździłam z Bieżanowa na Bronowice, to czasem dziewczyny z Zakopca szybciej dojechały autobusami. Serio:szok:
Ja tam bylam pare razy po pare dni wiec wiesz wszystkiego pewnie nie widzialam choc gazowe powietrze w zimie uswiadczylam ;)
 
No to chyba się wybiorę. A gdzie te badania się wykonuje? Mają tam labortorium? Bo to chyba nie e każdym?
Labolatorium jest na miejscu wiec jesli dostaniesz zlecenie na badania i nie bedziesz przeziebiona ani 2 tyg po chorobie czy antybiotyku to robisz badania odrazu po wizycie. Przygotuj sie na spora sume bo moze cie wyniesc nawet 1500tys chociaz mutacje masz wiec mysle ze bedzie troszke mniej
 
A takie pytanko do dziewczyn, ktore robily badania moczu bedac na dopochwowym progesteronie. Nie robiono Wam problemow z badaniem moczu, w ktorym sa resztki wyplukujacego sie leku, np. Lutinusa? [emoji6] bo kurcze zapomnialam sie lekarza zapytac dzisiaj, a kazal mi na jutro przyniesc mocz na badanie przy okazji morfo
Ja przed wysikaniem sie dobrze sie wymylam sama woda i zadne resztki luteiny w moczu nie byly
 
Cześć dziewczyny. Podczytuję was już od dłuższego czasu i w końcu na mnie przyszedł moment, żeby Was się poradzić :)
18.06. miałam criotransfer blastocysty. W 9 dpt beta <1,25 więc lekarz kazał odłożyć leki (duphaston 3x1 i cronen 1x1). Dzisiaj mija 7 dzień a @ nadal brak:( ile zazwyczaj czekałyscie na okres po nieudanym transferze?
U mnie orzyszedl na 3 dzien po odstawieniu lekow.
 
reklama
Do góry