reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam wszystkie Panie :)
Piszę aby pochwalić się swoim szczęściem :) 23,06,2018r urodziłam miłość swojego życia !
Mój synek jest cudowny i kocham go ponad życie. Cały trud, który włożyliśmy w to aby się udało poszedł w zapomnienie :) WARTO WARTO WARTO !!!!
Nigdy nie rezygnujcie. Ja jeszcze niedawno myślałam, że nigdy nie zostanę mamą a teraz codziennie patrzą na mnie ślicznie oczka przepełnione miłością. Nie było jeszcze dnia żebym nie płakała patrząc na moje szczęście.
Pozdrawiam Was wszystkie i jeszcze raz apeluję!! Nie rezygnujcie bo i wam się uda! WARTO!
Wielkie gratulacje mamusiu!
 
reklama
sroka, Twój rodzinny móglby Ci wypisać na 100%w drodze wyjątku. Spróbuj zapytać.

Mi pobrali dziś betę (ktoś się zreflektował) i pewnie będzie usg. Trochę plamię, ale nie boli, a wczoraj ostro dawało popalić. Mam jeszcze resztki nadziei na dobre wiadomości... trzymajcie kciuki.

@chlopkers, piękny pecherzyk :) Przeslij trochę wewnątrzmaciczno-pęcherzykowych fluidów w moją stronę... :)
Nigdy ich nie puściłyśmy! [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
sroka, Twój rodzinny móglby Ci wypisać na 100%w drodze wyjątku. Spróbuj zapytać.

Mi pobrali dziś betę (ktoś się zreflektował) i pewnie będzie usg. Trochę plamię, ale nie boli, a wczoraj ostro dawało popalić. Mam jeszcze resztki nadziei na dobre wiadomości... trzymajcie kciuki.

@chlopkers, piękny pecherzyk :) Przeslij trochę wewnątrzmaciczno-pęcherzykowych fluidów w moją stronę... :)
Powodzenia! Trzymaj się kochana.
 
Dziekuje Kochana [emoji9] ja juz po [emoji4] opis usg: w jamie macicy obecny pecherzyk ciazowy o sr 6 x 8 mm [emoji4] zdj nie bede Wam wklejac bo prawie nic nie widac, w koncu to tylko pecherzyk [emoji6]
Co do suplementacji, Dr sie bardzo spieszyl, bo przyjal mnie na szybko w szpitalu przed praca, powiedzial tylko zebym nie brala nic oprocz kwasu foliowego/folianow. Ze nie potrzeba na poczatku ciazy nic innego. A suplementy moga tylko spotegowac ewentualne mdlosci. I kazal jutro przyjechac na czczo na morfologie, bete i TSH [emoji4]
Natomiast co dziwne, to ze L4 wypisal mi juz ciazowe [emoji4]
Cudownie!! Gratuluje!! [emoji173] [emoji173] Ja tez tak mysle ze najpierw kwas foliowy wystarczy :) A jaka mialas wysoka bete kiedy juz tak wszystko bylo widac?
 
Jakaś trzaśnięta jestem. Zapomniałam wziąć rano medrol. Co się ze mną dzieje? Porażka. :/ na szczęście mąż jest w domu i mi przyniesie.
Baby brain :) zjawisko naukowe.

Lepiej się przyzwyczajaj do tego stanu. Na pewno wszystko i tak Ci ujdzie na sucho.

Ja miałam nawet telefon w zamrażalniku parę razy jak byłam w ciąży [emoji85]
 
Witam wszystkie Panie :)
Piszę aby pochwalić się swoim szczęściem :) 23,06,2018r urodziłam miłość swojego życia !
Mój synek jest cudowny i kocham go ponad życie. Cały trud, który włożyliśmy w to aby się udało poszedł w zapomnienie :) WARTO WARTO WARTO !!!!
Nigdy nie rezygnujcie. Ja jeszcze niedawno myślałam, że nigdy nie zostanę mamą a teraz codziennie patrzą na mnie ślicznie oczka przepełnione miłością. Nie było jeszcze dnia żebym nie płakała patrząc na moje szczęście.
Pozdrawiam Was wszystkie i jeszcze raz apeluję!! Nie rezygnujcie bo i wam się uda! WARTO!
Ale pieknie to napisalas [emoji173] Gratuluje Ci z caleg serca!
 
Haha. No dokładnie. Jakiś absurd to jest. Normalnie czytam. W internecie co i jak bo jestem w szoku.
Chociaż moja bratowa mięsa do domu w żadnej postaci nie pozwala wnosić!
Dzieciom powinni dawac normalna, urozmaicona diete poki rosna, a potem niech juz sam wybierze jak dorosnie.
 
reklama
Do góry