reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja dostałam @ I tak mnie męczy że masakra. W nocy też był wodospad. Brzuch mnie boli. Chciałabym go pożegnać na jakis rok co najmniej...

A tu dupa... Niestety w tym miesiącu musimy odpuścić sobie. Czekam do sierpnia.

Właśnie się zorientowałam że mam zapasy crinone ważne do lipca. I kolejna porażka bo pójdą do kosza... Chyba że będzie można użyć je zaraz po dacie, co myślicie?
 
Dziekuje Kochana [emoji9] ja juz po [emoji4] opis usg: w jamie macicy obecny pecherzyk ciazowy o sr 6 x 8 mm [emoji4] zdj nie bede Wam wklejac bo prawie nic nie widac, w koncu to tylko pecherzyk [emoji6]
Co do suplementacji, Dr sie bardzo spieszyl, bo przyjal mnie na szybko w szpitalu przed praca, powiedzial tylko zebym nie brala nic oprocz kwasu foliowego/folianow. Ze nie potrzeba na poczatku ciazy nic innego. A suplementy moga tylko spotegowac ewentualne mdlosci. I kazal jutro przyjechac na czczo na morfologie, bete i TSH [emoji4]
Natomiast co dziwne, to ze L4 wypisal mi juz ciazowe [emoji4]
Przegapilam gdzies Twojego posta. Wspaniale!!!!! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Halo halo, wie ktoś coś? Odpiszcie mi proszę
Koliberku im wyzsza beta tym wolniej rosnie. Najwiekszy wyrzut jest na samym poczatku, w okolicach spodziewanej @. Dlatego tez wtedy lekarze kaza sprawdzac raz i potem po 48h i juz. To dodatkowe sprawdzanie na ktore my latamy nie jest az tak potrzebne jak nam sie wydaje, to jest tylko dla naszego jakiegos pozornego spokoju psychicznego ;) No i jesli cos sie dzieje - sa krwawienia, mocne bole, niski progesteron itp. Ale u Ciebie nic sie nie dzieje, usg potwierdzila prawidlowa ciaze a poza tym beta mimo ze wolniej rosnie to wciaz w granicach normy. Nie stresuj juz kropkow :)
 
Ja dostałam @ I tak mnie męczy że masakra. W nocy też był wodospad. Brzuch mnie boli. Chciałabym go pożegnać na jakis rok co najmniej...

A tu dupa... Niestety w tym miesiącu musimy odpuścić sobie. Czekam do sierpnia.

Właśnie się zorientowałam że mam zapasy crinone ważne do lipca. I kolejna porażka bo pójdą do kosza... Chyba że będzie można użyć je zaraz po dacie, co myślicie?
Sol ja bym nie ryzykowala nawet odrobine przeterminowanych lekow brac. Moja najlepsza przyjaciolka jest farmaceutka i zawsze mi zwracala uwage na to. A czemu musicie odpuscic lipiec?
 
Ja dostałam @ I tak mnie męczy że masakra. W nocy też był wodospad. Brzuch mnie boli. Chciałabym go pożegnać na jakis rok co najmniej...

A tu dupa... Niestety w tym miesiącu musimy odpuścić sobie. Czekam do sierpnia.

Właśnie się zorientowałam że mam zapasy crinone ważne do lipca. I kolejna porażka bo pójdą do kosza... Chyba że będzie można użyć je zaraz po dacie, co myślicie?
Raczej nie ale jak juz masz i maja sie zmarnowac to moze tu sie znajdzie ktos potrzebujacy. Lepiej sprzedac za polowe ceny niz wyrzucic
 
Ja mam 3 tyg na wrocenie do formy zeby maz nie mial pretensji ze tylko obrastam tluszczem... bo pozniej to mam zamiar lezec i przybierac ksztalt kuli.
Moj mi tylko raz w zartach cos powiedzial ze sie w kolejnego ciucha nie mieszcze. To sie go zapytalam czy moze mu zrobic jakas kuracje hormonalna albo sterydzik by sobie zapodal a potem porozmawiamy o tyciu [emoji12] i koniec tematu [emoji6]
 
Cudownie!! Gratuluje!! [emoji173] [emoji173] Ja tez tak mysle ze najpierw kwas foliowy wystarczy :) A jaka mialas wysoka bete kiedy juz tak wszystko bylo widac?
Kochana moja beta z wczoraj ponad 4tys. Ale mowia ze pecherzyk widac juz od 1000-2000 [emoji4] a Dr dzis powiedzial ze serduszko bedzie z aok dwa tygodnie. Tak jak mowila mi kiedys Gosia [emoji4]
 
reklama
Usg jeszcze nie miałam, ale beta spada. 2 dni temu 1368, dziś nieco ponad 1200.
No nic. Mam jeszcze 5 mrożaków, po które wrócę w sierpniu. Nie rozumiem tylko dlaczego tak się dzieje? Tyle ciąż biochemicznych/poronień bo nie wiem jak to nazwać? Przeciez ze mną miało być wszystko ok... :(
 
Do góry