reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W takim, że dolegliwości są odczuwalne dużo mocniej :) są opaski na mdłości w aptekach działające na zasadzie akupresury, czyli ucisku punktu na nadharstku. Są zarejestrowane jako wyrób medyczny i są po badaniach klinicznych. W aptece medicover tam w invimedzie są na bank. Mają bardzo dobre opinie chyba przetestuje.
Moja siostra będąc w ciąży bliźniaczej nawet raz nie wymiotowala. Także różnie z tym jest. Za to ja wyrabiam normę za nią i za siebie..
 
Tez chyba nie bede chciala ryzykowac.
@niusia21 ja pracowałam do końca ciąży ale w UK to tak już jest, jak się pójdzie wcześniej to potem z macierzyńskiego zabieraja :(
Jak bym mogła to chyba bym poszła na zwolnienie, sama nie wiem bo trochę chyba nuda tak w domu siedzieć z drugiej strony... Mnie to jest ciężko w miejscu usiedziec, haha.
 
Bylam jeszcze ostatni raz na becie [emoji14]

3 796, 17dpt [emoji173][emoji7][emoji16]

683, 13 dpt
226, 11 dpt

Przyrasta o ponad 200% w ciagu 48 h szok... to chyba bedzie wielkie dziecko... Ale nie dziwie sie - mama ma 177 cm a tata 193 :)
Haha I stąd te dluuugie nogi do szyi :)

Gratulacje wielkie, rośnie jak szalona na beta
 
Bracia jest najkochansza na świecie. Skarb. A ta Pani z apteki to szkoda gadać, normalnie mi szczęka odpadła, a co to ona ma za prawo, serio jest coś takiego bo ja nie wiem?
@Sol , a no kochana , Korzystają z klauzuli sumienia. Kiedyś lekarze , teraz aptekarze. Dobrze , ze nie dentyści - a nie Ci napewno nie , bo kaska ucieknie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry