reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też nic, tylko mi jest słabo jak jestem przed wizytą i przed beta, na którą jutro idę. Wydaje mi się że trochę słabo rośnie ta moja beta, jeśli jutro nie będzie ponad 10.000 to raczej jest coś.nie tak. Bo powinna rosnąć co 48 godz min.70%? Dobrze mówię?
Ale że jak słabo? Od wartości ok.6000 beta wolniej przyrasta. Musisz być na to przygotowana, żeby nie panikować. [emoji8]
 

Załączniki

  • IMG_20180702_223649.jpg
    IMG_20180702_223649.jpg
    305,2 KB · Wyświetleń: 122
Dziewczyny doradzcie prosze, bo ja sie na tym zupelnie nie znam. Od Pasnika mam zalecony wlew przeZ 3-4 godziny intralipidu 20% 100ml w 400ml 0.9% Natrii chlorati. Jak dzis rozmawialam z koordynatorka ktora mi organizuje recepte na intralipid to powiedziala, ze to jest juz przygotowane I nic nie trzeba mieszac intralipidu z solandizjologiczna czy to faktycznie tak jest? Bo ja myslalam, ze osobno sie kupuje intralipid I sol fizjologiczna I sie to miesza ale to moze sobie cos ubzduralam. Jedynie co pamietam z pierwszego transferu, to jak w ciechocinku mialam intralipid dzien przed transferem to lecialo to niecale 2h i nie wygladlao mi to na 500ml.
 
O zwiększenie. Bo tam Pan Tabletka pisał, że troszkę mało, chyba, że ktoś je ryby. A że ja jem raz na ruski rok to bym sobie zwiększyła DHA.


Czyli Ty co stosowałaś ? Utragestan?


Dzięki! Przekażę jej !
Kucia ja zapytam moja bratowa I dam Ci znać. Ona też ma podobno dobrego ginekologa.
 
reklama
A skąz ta za przeroszeniem pipa wiedziała po co ci antykoncepcja? Ja antyki dostałam "za dzieciaka" - w wieku 17tu lat, bo juz wtedy miałam problem z miesiączkowaniem i z tymi jajcokami (fakt, już się seksiłam z moim obecnym Mkiem ale to nie był powód dla którego brałam antyki). By tak po mordach wystrzelał imbecyli...
@dżoasia - właśnie , a ciekawe jak bym poszła z receptą na viagre , czy tez by odmówiła - wątpię ! Aaa
 
Do góry