reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hahha skąd ja to znam? Dziś zapytałam o suplementy, czy mam coś włączyć skoro większość zwracam. doktorek powiedział ze nie ma takiej potrzeby, że przy blizniakach to będzie jazda i nic nie brać. Organizm zatrzyma tyle ile potrzebuje :) ale ale słyszałam o opaskach, musze zakupic
Oj bedzie :-)
Ja wymiotuje całą ciaze i mi zupelnie noc nie pomaga :-)
 
reklama
@Pandzia89 @Justin87 gratuluję bliźniaków w brzuchach :D :)
@chlopkers @adansonia @Cassiah piękne przyrosty :) oby tak dalej!

Jak to człowiekowi od razu lepiej na serduchu jak się czyta takie dobre wieści!


@sssurykatka do jutra już nie daleko, mam nadzieję, że wszystko będzie jasne! Bidoku ale się nastresujesz :*
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ile wydalyscie tak pi razy oko u Pasnika na badania? Ja wszystko w Krakowie badalam a chcialam kolezance podpowiedziec cos.

Ile blizniakow! Jakie piekne przyrosty!!! Wspaniale. Milo sie czyta wieczorem takie rzeczy [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Kurcia, ja wydalam ponad 2,500zl ale ja dosyc duzo tego robilam, tylko zaznacze, ze ja sama sobie te badania zlecilam, zeby juz miec wyniki na 1 wizyte, ale ogolnie to skopiowlam liste badan od dziewczyny, ktorej Pasnik zalecil je po 1 wizycie (byla po 1 poronieniu). Wiec jak sie pojawilam z wynikami dr tylko test LCT zalecil.
 
Kurcia, ja wydalam ponad 2,500zl ale ja dosyc duzo tego robilam, tylko zaznacze, ze ja sama sobie te badania zlecilam, zeby juz miec wyniki na 1 wizyte, ale ogolnie to skopiowlam liste badan od dziewczyny, ktorej Pasnik zalecil je po 1 wizycie (byla po 1 poronieniu). Wiec jak sie pojawilam z wynikami dr tylko test LCT zalecil.
Mieciu i co ci paśnik zlecił? immunosupresje czy szczepienia?
 
Dziewczyny ile wydalyscie tak pi razy oko u Pasnika na badania? Ja wszystko w Krakowie badalam a chcialam kolezance podpowiedziec cos.

Ile blizniakow! Jakie piekne przyrosty!!! Wspaniale. Milo sie czyta wieczorem takie rzeczy [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Cytokiny 350. Test Imk 170.
Zależy co ma i co zleci Pasikonik.
 
reklama
Do góry