reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i kolejny problem, dr Taszyckiej nie ma a ja jestem jeszcze głupsza po rozmowie z innym lekarzrm. Mówi żeby okres wywołać tabletkami. I teraz nie wiem czy czekać czy załatwiać lekarstwa. Dziewczynki czy przy super regularnych cyklach ( wiek 39) lepiej czekać czy kombinować.
A może napisz do Ingi smska?
 
Będziemy znowu podchodzić do in vitro i teraz chcielibyśmy iść do kliniki novum w Warszawie. jak dzwoniłam to powiedzieli mi że jest około 16 lekarzy, jakiego byście poleciły? jeszcze chciałam zapytać o badania immolugiczne kiedy je zrobić i kiedy powtórzyć ? :)
Dr Zamora, Dr Wojewodzki -polecam obydwoch [emoji4]
 
Myślałam że nie ma, ale weszłam na bazę leków i jest : Lutogen - 37 zł 30 tabletek, progesteron Besins - 47 zł 30 tabletek, cyclogest ale ten dostępne tylko w dawce 400 mg.
Ten besins faktycznie gdzieś słyszałam na forum, ale nie wiem u kogo:p
Ja biorę besins, nie podrażnia, jest miły w stosowaniu [emoji6]
 
reklama
Jak pierwszy raz gdzies tam wyczytalam, ze jest cos takiego jak MTHFR, to sobie od picu zrobilam homocysteine i kwas foliowy. I homocysteina wyszla niecale 10, a kwas sporo powyzej normy. Dlatego pozniej dopiero zrobilam badanie na obecnosc mutacji. A wtedy jadlam zdrowo. Wiadomo ze bez sokow z burakow[emoji6] ale szpinak i warzywa w niemalych ilosciach
eee, to odstaw te metyle, co najwyżej zostaw kwas foliowy metyl lub folian, a tak to zdrowa dieta i pewnie będzie git. Ale dopytaj jeszcze gina czy aby na pewno
 
Do góry