reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Houston mamy problem. Właśnie przyszły moje wyniki. Beta jest zarąbista ale martwi mnie poziom TSH i ft4. Od kilku dni biorę 1 tabletkę 25 euthyroxu, bo tak mi zaordynowała endokrynolog i nie wiem co o tym myśleć. Martwię się. Badanie robiłam bez tabletki. Zobacz załącznik 873057
Beta cudowna[emoji173][emoji173] a TSH wydaje mi sie ze unormuja sie po lekach [emoji4] trzymam kciuki zeby tak bylo!!! [emoji9]
 
reklama
Tak od dziś mam brac po pół a po kilku dniach 1/4 i koniec. Zaczęłam plamic pierwszy raz. . I boli mnie brzuch. Dzwoniłam do niego powiedział ze może tak być po badaniu i żeby odpocząć i wziąć dodatkowy duphaston . Oby... strasznie się przestraszylam

Wow nie wiedziałam ze można do niego dzwonić, ja jak plamilam to kilnika mi nic nie pomogła powiedziała ze nie ma żadnego lekarza dostępnego
Nic się nie martw często po usg są plamienia
Właśnie tez mega szybko schodzisz z medrolu, ja brałam gdzieś do48dpt..
 
Houston mamy problem. Właśnie przyszły moje wyniki. Beta jest zarąbista ale martwi mnie poziom TSH i ft4. Od kilku dni biorę 1 tabletkę 25 euthyroxu, bo tak mi zaordynowała endokrynolog i nie wiem co o tym myśleć. Martwię się. Badanie robiłam bez tabletki. Zobacz załącznik 873057
Pamiętaj że progesteron i estrogen zakłamuje wynik TSH, mi tak powiedział bo też mam pod 2 a miałam bliŻej 1. Ale dla pewności spytaj się.lekarza. jak zaczniesz schodzIć z leków to podobno wróci do normy.
 
Jest beta:
14 dpt byla 1446
16 dpt dzisiejsza beta: 4204 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Cudzie trwaj [emoji7]

Edit: dzwonilam do mojego ginekologa, jego pierwsze pytanie to bylo: ile podano Pani zarodkow? [emoji4] sie zdziwil jak uslyszal ze jeden [emoji4] mowi ze jutro napewno bedziemy widziec pecherzyk, wiec oby byl on umiejscowiony tam gdzie powinien [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Leżę jak Kłoda i nie mogę przestać patrzeć na moje dwie Kropki piękne :D 12 mm szczęścia łącznie hehhehe to już kawał Fasolek! A Ty się szykuj moja Droga na za tydzień będziesz witać swoje serduszka :)

Ja jak widzę Bliźniaki to od razu myśle ze to invitro, nie wierze już w naturalne ciąże bliźniacze :D
 
Houston mamy problem. Właśnie przyszły moje wyniki. Beta jest zarąbista ale martwi mnie poziom TSH i ft4. Od kilku dni biorę 1 tabletkę 25 euthyroxu, bo tak mi zaordynowała endokrynolog i nie wiem co o tym myśleć. Martwię się. Badanie robiłam bez tabletki. Zobacz załącznik 873057

Ja pier ale beta [emoji33][emoji33][emoji33]

A robiłaś wcześniej te badania ? Może któryś z leków powoduje ze są akurat takie ?
 
Houston mamy problem. Właśnie przyszły moje wyniki. Beta jest zarąbista ale martwi mnie poziom TSH i ft4. Od kilku dni biorę 1 tabletkę 25 euthyroxu, bo tak mi zaordynowała endokrynolog i nie wiem co o tym myśleć. Martwię się. Badanie robiłam bez tabletki. Zobacz załącznik 873057

Ja przed ciążą miałam 1.3, w 8tc było 2.2 i nie chciało się obniżyć, lekarz zwiększył dawkę już dwukrotnie, jutro idę sprawdzić czy obniżyło się :-) Przy okazji wyszły inne cuda z tarczycą. A miałaś robione usg?
 
reklama
Ja przed ciążą miałam 1.3, w 8tc było 2.2 i nie chciało się obniżyć, lekarz zwiększył dawkę już dwukrotnie, jutro idę sprawdzić czy obniżyło się :-) Przy okazji wyszły inne cuda z tarczycą. A miałaś robione usg?
Miałam. W ostatni piątek. Tarczyca mała, niejednorodna bez zmian ogniskowych (jakoś tak). W sensie że nie ma guzków.
 
Do góry