reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny ile wydalyscie tak pi razy oko u Pasnika na badania? Ja wszystko w Krakowie badalam a chcialam kolezance podpowiedziec cos.

Ile blizniakow! Jakie piekne przyrosty!!! Wspaniale. Milo sie czyta wieczorem takie rzeczy [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Są dwa pęcherzyki. Lekarz stwierdził, że za wcześnie przyszłam i nie dał mi fotek. [emoji53] stwierdził, że to czas krytyczny i mam przyjść za tydzień, toteż idę 13 lipca. Jak na moje oko, to pęcherzyki całkiem gicio okrąglutkie. [emoji6]
Gratulacje kochana !!! Bliźniaki no proszę mężuś pewnie oszalał z radości! :tak::-) :)
 
Dziewczyny a jak u Was z dieta?? ( może już o tym była mowa, ale stron jest tak dużo, ze mimo ze je przeglądałam nie sposób chyba przeczytać wszystkiego) jakieś produkty Superfood albo coś w tym stylu? Czytałam o ananasie, który pomaga w zagnieżdżeniu zarodka.
 
reklama
Do góry