reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Houston mamy problem. Właśnie przyszły moje wyniki. Beta jest zarąbista ale martwi mnie poziom TSH i ft4. Od kilku dni biorę 1 tabletkę 25 euthyroxu, bo tak mi zaordynowała endokrynolog i nie wiem co o tym myśleć. Martwię się. Badanie robiłam bez tabletki. Zobacz załącznik 873057
jeśli bierzesz od kilku dni to jeszcze może nie być efektu brania eutyroks nie działa tak szybko przynajmniej tak twierdzi mój endokrynolog, że trzeba miesiąc poczekać na efekt... pamiętaj, że trzeba go brać na czczo popić wodą i nie jeść przez 45-60 min bo jedzenie powoduje, że się źle wchłania, a i kawę dopiero do drugiego śniadania bo też źle działą na wchłanianie
 
reklama
No i kolejny problem, dr Taszyckiej nie ma a ja jestem jeszcze głupsza po rozmowie z innym lekarzrm. Mówi żeby okres wywołać tabletkami. I teraz nie wiem czy czekać czy załatwiać lekarstwa. Dziewczynki czy przy super regularnych cyklach ( wiek 39) lepiej czekać czy kombinować.
 
jeśli bierzesz od kilku dni to jeszcze może nie być efektu brania eutyroks nie działa tak szybko przynajmniej tak twierdzi mój endokrynolog, że trzeba miesiąc poczekać na efekt... pamiętaj, że trzeba go brać na czczo popić wodą i nie jeść przez 45-60 min bo jedzenie powoduje, że się źle wchłania, a i kawę dopiero do drugiego śniadania bo też źle działą na wchłanianie
Dzięki. [emoji8] To na euthyrox teraz będę nastawiała budzik na 5. [emoji4]
 
Ale się tu narobiło super wysokich bet. Piękne lato w tym roku. Gratuluję wszystkim! No oczywiście te bliźniakowe są mi najbliższe [emoji173][emoji173][emoji173] będziecie zaraz tulić wc! :-)
Pierwsze zyganko mam już za sobą... nie było to nic przyjemnego... w nocy mnie złapało
 
Kochane czy mialyscie jakies krwawienie podczas stymulacji? Ja wlasnie wstalam zalatwilam sie i krew!
Ja plamiłam przez cały czas kiefy brałam antyki i cały czas miałam bóle brzucha. Non stop przez 3 tyg.a jak przestałam brać to na drugi dzień dostałam okres i zaś ból i krew. Także przez miesiąc non stop plamienie o ból brzucha, dzień w dzień.
 
Ja prawdopodobnie dzis bede brala zastrzyk HCG czy wy tez to gruba igle co do menopur musialyscie uzyc do wstrzykniecia??:(
Ja musialam go w dupe zrobic wiec polecialam do szpitala zeby mi pielegniarka zrobila :) Ale igle mialam cienka jak do reszty hormonow. Tylko zle wspominam ta strzykawke bo dostalam te takie zwykle starodawne plastikowe szerokie bez tej gumki ktora sprawia ze strzykawka gladko chodzi, no wiecie o co chodzi [emoji14] Wiec najbardziej nieprzyjemne ze wszystkich zastrzykow, a bralam 3 różne.
 
reklama
Pierwsze zyganko mam już za sobą... nie było to nic przyjemnego... w nocy mnie złapało
A ja no nie mam zadnych objawow oprocz strasznego bolu piersi. Juz nawet szybciej chodzic nie moge... A najgorzej w nocy jak sie przekrecam i te cycki tak sie "przelewaja" auuu... Zaczne chyba w staniku spac...
 
Do góry