reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny mam na sprzedaż zastrzyk Ovitrelle 250 ml mi się nie przyda bo już nie będę szła naturalnym cyklem tylko sztucznym a szkoda wyrzucić tanio go sprzedam aby tylko nie trafił do kosza
 
Kupiłam ten zastrzyk jak miałam na naturalnym podchodzić ale ze pecherzyk nie urósł wiec jest mi nie potrzebny z miła chęcią sprzedam w tanim groszu Ovitrell
 
My juz wrocilismy z ip wszystko ok. Fasolina ma sie dobrze pieknie bije jej serduszko. Krwawienie albo po heparynie albo mikrokrwiak przy kosmowce lekarka nie byla w stanie stwierdzic czy to napewno krwiak bo bardzo malutki 1mmx1mm
A to moja Fasolina 13.2 mm 7t4d ❤❤
Zobacz załącznik 872619 Zobacz załącznik 872619
No i.co i co???!!! Wszystkie mówiliśmy że będzie ok. Piękny widok. Napisz który to dzień po transferze? Gratuluję piękne zdjęcie
 
Hej Dziewczyny, jutro jadę na usg, to będzie 5 tydzień 5 dzień, 21 dpt 2 blastocyst. W zeszły wtorek beta wynosiła 2634 i się zastanawiam, co jutro mogę zobaczyć, co będzie w porządku a co nie. Co Wy widziałyście na tym etapie na usg?
Już zaczyna mnie panika ogarniać, zwłaszcza, że nic mnie nie boli, raz na jakiś czas coś poczuję w pachwinach a tak to nic. Sutki mnie bolały a teraz od 2 dni właściwie przestały i czarne myśli same z siebie przychodzą. Wczoraj zrobiłam sobie test, to wyszły 2 grube krechy, tak więc jest szansa, że beta rośnie i jest ok ale jednak strach mnie nie opuszcza.
Staram się zająć czymś ale chyba same wiecie jak to jest. :/
Sorki, ale już się gubię kiedy miałaś transfer bo chyba miałyśmy w ten sam dzień. Ja miałam 09.06. Ja się kurna gubię w tym obliczaniu tygodni. Hih
 
reklama
Do góry