reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@sssurykatka Ja tez slyszalam ze czesto krwawienie przeszkadza przy usg. A poza tym widocznosc zarodka jest takze uzalezniona od jakosci sprzetu. Oficialnie przyjmuje sie ze powinno byc cos widac miedzy beta 1000-1500. Wytrzymaj jeszcze do jutra kochana :*
 
reklama
To jesli byly to 4 dniowe zarodki to morula jak najbardziej jest w stadium wlasnie 4 dniowego zarodeczka a ten 16 komorkowiec troszke wolniejszy. Ale tak jak mowil lekarz to bardzo dobrze rokujace zarodki. Takze glowa do gory trzymam kciuki za pozytywna bete
No to trochę mnie zmartwiłas :( bo wiem ze M.2 to średniej jakości zarodek ... Ehh. Nic tylko czekać na betę . To będą chyba najdłuższe dni w moim życiu. Ale trzeba myśleć pozytywnie !
 
Dziękuję Ci za odpowiedź. [emoji8] ja się schizuję, bo obawiam się, że to moje szczęście pęknie jak bańka mydlana. Myślę, że jakby mi było niedobrze na okrągło, to bym była spokojniejsza. [emoji6]
Dokładnie tak samo myślałam, a każdy mi mówił, żebym się cieszyła, że wszystkie niemiłe ovjawy ciąży mnie omijają [emoji4]
 
Mam 9 pecherzykow 5 w prawym jajniku i 4 w lewym te w lewym ladnie i szybka rosna a w prawym troche wolna.Wiec albo te w prawym sie obudza albo zostaje mi tylko 4 pecherzyki:(
 
No to trochę mnie zmartwiłas :( bo wiem ze M.2 to średniej jakości zarodek ... Ehh. Nic tylko czekać na betę . To będą chyba najdłuższe dni w moim życiu. Ale trzeba myśleć pozytywnie !
M2 to sredni zarodek jesli jest taki w 5 dobie ale w 4 dobie kazdy dobry zarodek jest m2 bo morula to jest stadium rozwojowe na 4 dobe
 
reklama
My juz wrocilismy z ip wszystko ok. Fasolina ma sie dobrze pieknie bije jej serduszko. Krwawienie albo po heparynie albo mikrokrwiak przy kosmowce lekarka nie byla w stanie stwierdzic czy to napewno krwiak bo bardzo malutki 1mmx1mm
A to moja Fasolina 13.2 mm 7t4d ❤❤
Zobacz załącznik 872619 Zobacz załącznik 872619
Aaaale czadersko!super, ciesze się że wszystko okej i że dobrze sie czujesz!Fasilinka fajniutka [emoji173] niech zdrowo rosnie! :) :*
 
Do góry