reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia, przy jakiej becie to było mniej więcej?
W sumie to zostało mi leżeć i czekać... nie cierpię takiego stanu.
Kochana u mnie przy becie 850 był pęcherzyk a potem przy krwotoku i becie 2200 nie było widać nic a nic. A potem bidoki tak się trzymały, że nawet tabsy poronne ich nie wykurzyły, dopiero miesiąc po krwotoku miałam łyżeczkowanie, ale u mnie długa i dziwna historia.
 
@gosia321 tak trzymać! fasolina dzielna :)


@sssurykatka ja wierzę, że u ciebie będzie pięknie. Skoro malucha nigdzie nie widać, to na pewno gdzieś się schował. W tamtym roku była tu taka Karolina - u niej beta ładnie rosła a potem trochę spadła, potem znowu zaczęła rosnąć ale przyrosty na początku nie były dobre. Potem się okazało, że znów zaczęła ładnie rosnąć, ale nadal przy wysokich wartościach nie było nic widać. Dopiero po jakimś czasie pokazały się dwa pęcherzyki, miały być bliźniaki ale potem okazało się, że biedny kropuś usiłował się podzielić na 3 (ale finalnie dziecko rozwinęło się w tylko jednym pęcherzyku, pozostałe 2 były puste i się wchłonęły) i dlatego długo go nie było widać - jeśli u ciebie też maleństwo chciało się podzielić np na 2 to na jednego przypada bety ok 700, więc normalne, że jeszcze nic nie widać. Pozostaje się modlić i cierpliwie czekać. Póki beta ładnie rośnie to nic straconego. Szkoda tylko, że brzuch boli, bo wtedy panika ogarnia człowieka. Ale my tu wszystkie jesteśmy z Tobą i ślemy cieplutkie myśli. Trzymaj się dzielnie, jesteś super babeczka :*
 
reklama
A dzieki [emoji9] juz pisalam wczoraj ale to pewnie sobie doczytasz [emoji4] beta z wartosci 607 w 12dpt wzrosla do 1446 w 14dpt [emoji4] jeszcze czekam na wczorajszy progesteron, bo to wysylaja do innego lab na oznaczenie. Nie chce zapeszac ale mam wrazenie ze te moje plamienia sie zmniejszyly. I tak pomyslalam ze to moglo byc od mojej nadzerki, ktora wiem ze mam (chyba na szyjce?). Teraz tylko czekam z utesknieniem na usg pecherzykowe i potem serduszkowe [emoji7]
 
Do góry