reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@gosia321 - tak Gosieńko dwie różne daty , inne laboratoria i inne wyniki :growl: Nie wiem czy ANA1 nie jest zależne od dnia cyklu. Choć wątpię , ze dzień na wpływ - ale :oo: . Pani w lalo na me pytanie czemu tak " wybierz sobie Pani korzystniejsze" :-p
Super no to nie jest zajebista odpowiedz z jej strony. Chyba dzien cyklu nie ma tu znaczenia. Ja bym zrobila ana 2 chociaz jak w nastepnym tygodniu masz wizyte u Pasikonika to moze poczekaj bo i tak nie bedziesz miala wyniku
 
Kurde czemu my jak normalne kobiety nie możemy mieć Luteiny za 20 zl dopochwowo Adamedu...dr g twierdzi że jest tam smoła lol:)
miałam ją przy ostatnim transferze, niby nic mi się po niej nie działo, ale tu mnóstwo dziewczyn ma infekcje po tym gówienku - jakbym dłużej stosowała to kij wie co by bylo. Wolę zabulić albo jechac na te Czechy po zamienniki ;)
 
No to moze sie uda cos zobaczyc jeszcze w tym tyg [emoji4] tylko jesli moj gin potwierdzilby pecherzyk to co bede podgladac na wizycie pecherzykowej w klinice tydzien pozniej? [emoji6] na serduszko bedzie za wczesnie. Ale to pewnie sprawdza jak sie ma pecherzyk, ile urosl i podadza zalecenia dotyczace lekow [emoji4] ahh tak bardzo sie boje tych moich marzen... oby tylko los okazal sie laskawy i nie przerwal tego cudownego snu[emoji7]
A po tygodniu zobaczysz fasolke w pecherzyku :)
 
Dzięki Kochana!
No niestety znów plamię.
To głupie trochę pytanie, ale kogo zapytać, jak nie Was: jak wyglądały te Wasze "plamienia"?
Czy zdarzała Wam się normalna, czerwona krew? U mnie jest, nie ma tego dużo, nie zapaskudzilam całej podpaski, ale ta czerwień mnie przeraża, to nie są brazowe brudzenia... i do tego te bóle :/

Ja miałam dwukrotnie bardzo duże krwawienie żywo czerwona krwią około 6-7tc, ale bez bólu brzucha, okazało się, że był to krwiak obok dzieciątka, wszystko skończyło się dobrze
 
To zalezy od lekarza czy wystawi ci juz zla na 100% czy dopiero od serduszka. Ale jesli jestes zmeczona po calym dniu i boli cie brzuch to ja bym nawet chwilisie nie zastanawiala tylko szla na zwolnienie nawet na ye za 80%
Najwazniejsza jest teraz twoja dzidzia a nie praca
Ja w poprzednim podejsciu serduszka nigdy nie mialam ale w pewnym momencie zorientowalam sie ze w klinice wypisywali mi L4 ciazowe
 
@dżoasia a co zrobilas ze doktor nie dal lutinusa tylko crinone? Tez bym kkkciaaalaaaaa :( nie lubie tych tabletow... w ogole to przy pierwszym transferze mialam lutinus, pozniej dupek i lutinus... to moze ja na nie kiepsko reaguje i cos innego by sie przydalo... moze prolutex?
 
reklama
Do góry