reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja też tak do 1-2godzin tolerancji... nic się nie powinno dziać.
Mnie dziś znów boli i plamię. Nie tak bardzo jak wczoraj,ale jednak. Ćpam no-spę, progesteron i leżę. Jutrzejsza beta chyba sporo wyjaśni.
Takie sytuacje mi uzmyslawiaja jak my kobiety mamy ciezej w zyciu a zarazem o ile silniejsze od facetow jestesmy...
Nie wiem jak Was ale mnie strasznie denerwuja feministki bo one chca we wszystkim facetow wyreczac i ulatwiac im juz i tak latwiejsze zycie na starcie :(
A ja wlasnie chce zeby on wiecej pracowal, pomogl mi wyjsc z samochodu gdy jestem na szpilkach i ozenil sie ze mna i czul odpowiedzialnosc, zasluzylam na to! :)
A Ty kochana trzymaj sie z calych sil i nie puszczaj [emoji173]
 
reklama
Teraz dopiero zobaczylam Twoj wpis [emoji16] jestem dzis zakrecona jak nie wiem [emoji4]
A tak sobie lubie wyszukiwac choroby to sie podpytuje bo na helicobaktera bym sama nie wpadla ze takie cos mozna miec i ze mozna to sprawdzac [emoji4]
A tak powaznie, zrobilam dzis powtorna bete:
Ostatnia w 12dpt byla 607 a dzis jest 1446 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Cudzie trwaj. A matka sie bedzie jakos trzymac zeby nie zwrocic kolejnej juz dzisiaj porcji sledzi [emoji23][emoji23]
Tak sie zastanawiam, czy uwazacie ze gdy bede u mojego gina we wtorek (17dpt) lub srode (18dpt) to jest opcja, zeby bylo cos widac na usg? Np pecherzyk? [emoji4] u mnie w klinice twardo stoja na stanowisku ze przy pozytywnej becie wizyta pecherzykowa ma byc 25 dpt.
U mnie w 18 dpt bylo widac pecherzyk
Piekna beta mamuska ;)
 
U mnie w 18 dpt bylo widac pecherzyk
Piekna beta mamuska ;)
No to moze sie uda cos zobaczyc jeszcze w tym tyg [emoji4] tylko jesli moj gin potwierdzilby pecherzyk to co bede podgladac na wizycie pecherzykowej w klinice tydzien pozniej? [emoji6] na serduszko bedzie za wczesnie. Ale to pewnie sprawdza jak sie ma pecherzyk, ile urosl i podadza zalecenia dotyczace lekow [emoji4] ahh tak bardzo sie boje tych moich marzen... oby tylko los okazal sie laskawy i nie przerwal tego cudownego snu[emoji7]
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak jestem 4-5 tydz w ciąży i widać pęcherzyk to.dostanę już L4 płatne na 100%? Bo się zastanawiam czy nie brać zwolnienia bo.mnie ten brzuch tak boli mocno po całym dniu w pracy że aż się boję że coś się kropkowi stanie. Wiecie coś w tym temacie L4?
Ja po serduszku dostalam.l4 ciazowe
 
511 to najwyższa chyba z możliwych klas. Niestety nawet najpiękniejszy zarodek nie daje gwarancji. Teraz się tym nie przejmuj, musisz myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki
Hej. Jestem na etapie stymulacji hormonalnej ktorkim protokolem z angolista . Mam brać przez 6dni zastrzyki..czy ktoras z was miała tylko 6dni o pęcherzyki były już takie że nie trzeba było brać dłużej
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jak jestem 4-5 tydz w ciąży i widać pęcherzyk to.dostanę już L4 płatne na 100%? Bo się zastanawiam czy nie brać zwolnienia bo.mnie ten brzuch tak boli mocno po całym dniu w pracy że aż się boję że coś się kropkowi stanie. Wiecie coś w tym temacie L4?
To zalezy od lekarza czy wystawi ci juz zla na 100% czy dopiero od serduszka. Ale jesli jestes zmeczona po calym dniu i boli cie brzuch to ja bym nawet chwilisie nie zastanawiala tylko szla na zwolnienie nawet na ye za 80%
Najwazniejsza jest teraz twoja dzidzia a nie praca
 
Dzięki Kochana!
No niestety znów plamię.
To głupie trochę pytanie, ale kogo zapytać, jak nie Was: jak wyglądały te Wasze "plamienia"?
Czy zdarzała Wam się normalna, czerwona krew? U mnie jest, nie ma tego dużo, nie zapaskudzilam całej podpaski, ale ta czerwień mnie przeraża, to nie są brazowe brudzenia... i do tego te bóle :/
U mnie bylo właśnie na czerwono. Nie mialam skurczy. Jak jest plamienie brazoww to jest to juz stara krew. Plamilam chyba do 7tc, pierwszy raz chyba 20dpt
 
reklama
Do góry