reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

A to sie bierze tak dokladnie co do godziny? Kurde bo ja cale zycie bralam po prostu 3 razy dziennie, po sniadaniu, obiedzie i przed snem... Ale o przeroznych porach :(
Ja też tak do 1-2godzin tolerancji... nic się nie powinno dziać.
Mnie dziś znów boli i plamię. Nie tak bardzo jak wczoraj,ale jednak. Ćpam no-spę, progesteron i leżę. Jutrzejsza beta chyba sporo wyjaśni.
 
reklama
Kochana, jestes bardzo dzielna. Po tym wszystkim co przeszłas masz prawo sie stresować. Praca jak praca, mozesz dotac dyplom pracownika roku i uscisk reki szefa ale to nic nie znaczy. Musisz dbac o siebie, tym bardziej że jesteś w dwupaku :-) :)
Dzięki za te słowa! Ja mam chyba trochę do przepracowania w głowie, bo do tej pory mocno bagatelizowałam swoje starania. Problem był po stronie męża, więc myślałam, że jak przyjdzie juz co do czego to w końcu się uda... A tu same kłody pod nogi. Ja nieraz po nocce w pracy szybki prysznic i 150 km na punkcję jechałam. Nigdy nie brałam zwolnień. A teraz czuję że.ktos mi "motorek" wyłaczyłni jestem bezsilna.
 
Rozpatrywanie takiej sytuacji w kategoriach koniecznoscia bycia dzielna jest jak nabardziej bledne Kochana! Zastanow sie przez co juz przeszlas starajac sie o dziecko i sprobuj jeszcze raz powiedziec ze nie jeates dzielna!
Zycze z calego serducha zeby bylo juz tylko dobrze [emoji173][emoji173] najwazniejsze ze juz nie krwawisz. Dawaj jutro znac co z beta i usg[emoji9][emoji9]
Dzięki Kochana!
No niestety znów plamię.
To głupie trochę pytanie, ale kogo zapytać, jak nie Was: jak wyglądały te Wasze "plamienia"?
Czy zdarzała Wam się normalna, czerwona krew? U mnie jest, nie ma tego dużo, nie zapaskudzilam całej podpaski, ale ta czerwień mnie przeraża, to nie są brazowe brudzenia... i do tego te bóle :/
 
Trzymam mocno!!
Kochane mam już wyniki pappa, są dobre. Ryzyko zd ze względu na wiek było 1:297, po usg 1:1526, a skorygowane ( wiek,usg, badania beta i pappa) to już tylko około 1:3000. Trisomie 13 i 18 to 1:10000 i mniej niż 1:20000. Wczoraj wg om zaczęłam drugi trymestr,ale wg usg jesteśmy 10 dni do przodu. Termin porodu 27.12, oby lekarze i położne nie popili w święta.;):)
Super :-) :-) :-) Możesz odetchnąć i cieszyć się nudną ciążą do końca.Gdzie planujesz rodzić? Mamy juz termkn na koniec grudnia,więc może spotkamy się na porodówce :-) Ale byłyby jaja :-) :-) :-)
U nas jeszcze trochę stresu,bo ryzyko skorygowane ZE 1:528 i pewnie będziemy robić jeszcze dodatkowe badania,bo mi to nie daje spokoju.
 
Teraz dopiero zobaczylam Twoj wpis [emoji16] jestem dzis zakrecona jak nie wiem [emoji4]
A tak sobie lubie wyszukiwac choroby to sie podpytuje bo na helicobaktera bym sama nie wpadla ze takie cos mozna miec i ze mozna to sprawdzac [emoji4]
A tak powaznie, zrobilam dzis powtorna bete:
Ostatnia w 12dpt byla 607 a dzis jest 1446 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Cudzie trwaj. A matka sie bedzie jakos trzymac zeby nie zwrocic kolejnej juz dzisiaj porcji sledzi [emoji23][emoji23]
Tak sie zastanawiam, czy uwazacie ze gdy bede u mojego gina we wtorek (17dpt) lub srode (18dpt) to jest opcja, zeby bylo cos widac na usg? Np pecherzyk? [emoji4] u mnie w klinice twardo stoja na stanowisku ze przy pozytywnej becie wizyta pecherzykowa ma byc 25 dpt.
Będzie pecherzyk :-) już masz prawie 1500 więc wg mnje będzie widać na bank :-)
 
no ale jak lutinusa bierzesz 6tabl dziennie to opakowanie wystarcza ci na 3 dni więc na tydzień potrzebujesz ponad 2 opakowania (220zł) a crinone 2x1 masz na 7,5 dnia i dajesz 210 ;) a powiem Ci że aplikacja crinona o niebo wygodniejsza jest, masz jednorazowe aplikatory i możesz gdziekolwiek wygodnie sobie zaaplikować, a ten aplikator od lutinusa zawsze wyparzałam, trza było się z tym bawić itp (paluchem nie wsadzałam tych tabsów)
Kurde czemu my jak normalne kobiety nie możemy mieć Luteiny za 20 zl dopochwowo Adamedu...dr g twierdzi że jest tam smoła lol:)
 
reklama
Kurde czemu my jak normalne kobiety nie możemy mieć Luteiny za 20 zl dopochwowo Adamedu...dr g twierdzi że jest tam smoła lol:)
Ja po zwykłej luteinie mialam takie podrażnienia ze myślałam że oszaleje, dla mnie komfort przy stosowaniu crinone wart byl swej ceny aczkolwiek uwazam ze powinien byc rowniez refundowany ale taki mamy kraj;)
 
Do góry