reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, pytanie o Prolutex: wzięłam dziś pierwszy raz podskórnie, kupiłam taką malusią strzykawkę, tzw insulinówkę. Musiałam nabrać prawie całą, wstrzyknęlam, potrzymałam jeszcze chwilę, wyjęłam. Teraz iejsce wstrzyknięcia jest bledsze niż reszta brzucha (średnica bladego placka jakieś 2 cm, ze śladem po wkłuciu na srodku) i to miejsce jest bolesne przy dotyku. Czy to normalne? Też tak macie?
 
Dziewczyny mam wyniki cytokin i czarna magia :o:o:o nie wiem czy dobrze czy żle
Ocena cytokin i współczynnika Th1 / Th2
Interferon gamma ↓ 165,0 pg/ml 2046,6 — 4738,0
TNF alfa ↓ 735,0 pg/ml 1208,3 — 4156,1
Interleukina 10 ↑ 3579,0 pg/ml 695,6 — 3048,4
Interleukina 4 34,0 pg/ml 20,0 — 80,6
Interleukina 5 ↓ 10,0 pg/ml 20,0 — 59,8
Interleukina 2 ↑ 106,0 pg/ml 20,0 — 62,5
Wskaźnik IFN/IL4 ↓ 4,9 ratio 36,7 — 175,0
Wskaźnik TNF/IL4 21,7 ratio 19,7 — 149,5
Wskaźnik IFN/IL10 ↓ < 0,1 ratio 1,2 — 3,0
Wskaźnik TNF/Il10 ↓ 0,2 ratio 0,7 — 2,8
IL2 lekko podwyższona, ale jak na ciążę to IL10, IFN, TNF, IFN/IL10 - miodzio!
 
Dziewczyny, pytanie o Prolutex: wzięłam dziś pierwszy raz podskórnie, kupiłam taką malusią strzykawkę, tzw insulinówkę. Musiałam nabrać prawie całą, wstrzyknęlam, potrzymałam jeszcze chwilę, wyjęłam. Teraz iejsce wstrzyknięcia jest bledsze niż reszta brzucha (średnica bladego placka jakieś 2 cm, ze śladem po wkłuciu na srodku) i to miejsce jest bolesne przy dotyku. Czy to normalne? Też tak macie?
normalne - przejdzie po jakimś czasie stosowania - mnie czasem pół brzucha bolało
 
reklama
Do góry