reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A nie obawiasz sie olejow pochodzenia rybiego? Bardziej bezpieczne sa DHA z alg [emoji5]
Eee tam nieee olej rybny zdrowy jest!:D
Polecalo mi go dwoch ginow!wiec ufam :)
jeszcze mam zamiar doladować tranem z ryb smazonych i wedzonych jak bede nad morzem- naszym polskim,zimnym morzem :p
P.S
A mam jeszcze pytanie ile razy wg Was trzeba powtarzac bete na przyrost?
 
Eee tam nieee olej rybny zdrowy jest!:D
Polecalo mi go dwoch ginow!wiec ufam :)
jeszcze mam zamiar doladować tranem z ryb smazonych i wedzonych jak bede nad morzem- naszym polskim,zimnym morzem :p
Hahaha [emoji3] z rybkami to smacznego, choc ja nad naszym morzem nie moge sie nigdy przemoc i zjesc czegokolwiek w smazalniach. Moja przyjaciolka z polnocy Pl zawsze sie smieje ze w tych smazalniach to mozna dostac conajwyzej pange z tesco a nie rybki z baltyku [emoji38]a tak powaznie, poczytaj sobie zestawienie tego calego pana pigulki czy jak on tam sie nazywa [emoji6] on tez zwraca uwage na zrodlo kwasow tluszczowych. No i lepiej odstawic epa w ciazy, brac tylko dha [emoji4]
 
@Mieciu85 z tego co kiedys czytalam byly badania ktore pokazywaly ze endometrioza najbardziej uposledza komorki jajowe przez co gorzej sie zapladniaja i implantuja.
Ale jak kobietom chorym na endomende podali zarodki z KD to odsetek implantacji byl taki jak u zdrowych.
Zbadaj sobie ca125 miedzy 10 a 20dc. Ono moze posrednio wskazywac na endometrioze. Ja mialam ogniska usuwane w marcu2017 ale juz na pewno czesciowo odrosly bo gin mowila ze czuc pod palcami.


@dżoasia a to niech @ nie przychodzi!! A co do G no to ostrzegalysmy ze jest specyficzny. ;) mnie tez na poczatku tak traktowal ze chcial mi tylko wypisac recepte a jak mialam duzo pytan to wygladal na poirytowanego. Teraz juz jest lepiej i mnie kojarzy [emoji14]
Ciężko to czasami zrozumieć Ale jest dobrym lekarzem. Świetnie robi punkcie nigdy nic mnie nie bolało A robił z 7 razy
 
Hahaha [emoji3] z rybkami to smacznego, choc ja nad naszym morzem nie moge sie nigdy przemoc i zjesc czegokolwiek w smazalniach. Moja przyjaciolka z polnocy Pl zawsze sie smieje ze w tych smazalniach to mozna dostac conajwyzej pange z tesco a nie rybki z baltyku [emoji38]a tak powaznie, poczytaj sobie zestawienie tego calego pana pigulki czy jak on tam sie nazywa [emoji6] on tez zwraca uwage na zrodlo kwasow tluszczowych. No i lepiej odstawic epa w ciazy, brac tylko dha [emoji4]
Hahahaha!no ja tez slyszalam o smazalniach same "brudne" rzeczy ale siadam na zewnątrz, nie widzę co smaza i zajadam z frytam!! :D czasem zdazy sie ze kupujemy prosto z kutra i smazymy sami wtedy zajadam z jeszcze wiekszym smakiem!bez frytek ale z piwem :p :p:D:p
Dzięki za wskazowki jasne ze poczytam wole brac to co sie powino zeby ciaza przebiegala prawidlowo! :)
 
reklama
@adansonia @dżoasia no ciezko ciezko czasem nadarzyc za doktorem. Czasem przez cala wizyte powie dwa zdania, a czasem opowiada rozne rzeczy niezwiazane z leczeniem.
A za pierwszym razem jak sie usmiechnal, uscisnal nam rece i powiedzial "uda wam sie" tosmy z mezem cala droge do Krakowa z szoku wyjsc nie mogli. Takze z nim trzeba sie szykowac na rollercoaster psychologiczny. Aczkolwiek im mniejsze opoznienie tym lepszy ma humor. Takze staram sie umawiac na poczatek a nie na koniec jego dyzuru.
 
Do góry