reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem czy bylaby az taka roznica. W sumie on mi nie kazywal, tylko ja zapytalam, wiec stwierdzil, ze w sumie to mozna powtorzyc. Ej w ogole dziewcznzyny wy go tak chwalicie a ja mam wrazenie ze o wszystko musze sie upominac, o wszystkim pamietac, mam wrazenie ze jakby nie to to podeszlabym tak "na lyso". Sam z siebie nic nie zlecil...
No nic, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. A @ mam nadzieje ze nie przyjdzie haha :p bo sie okazalo, ze tuz przed owu jestem. Dotalam ovitrell, zeby sie torbiel nie zrobila - mam nadzieje ze dziad peknie i bedzie kinder niespodziewajka.
Hehe, czlowiek im starszy tym glupszy... ja i naturals... :p buhahahaha

Pilnuj sobie recept u Grettki bo często każe coś zażywać A nie zapisuję na recepcie nie zapomniał miałam tak parę razy I jeździłam po lekarzach w Krakowie żeby mi zupka napisali
 
reklama
Nie wiem czy bylaby az taka roznica. W sumie on mi nie kazywal, tylko ja zapytalam, wiec stwierdzil, ze w sumie to mozna powtorzyc. Ej w ogole dziewcznzyny wy go tak chwalicie a ja mam wrazenie ze o wszystko musze sie upominac, o wszystkim pamietac, mam wrazenie ze jakby nie to to podeszlabym tak "na lyso". Sam z siebie nic nie zlecil...
No nic, zobaczymy jak wyjdzie w praniu. A @ mam nadzieje ze nie przyjdzie haha :p bo sie okazalo, ze tuz przed owu jestem. Dotalam ovitrell, zeby sie torbiel nie zrobila - mam nadzieje ze dziad peknie i bedzie kinder niespodziewajka.
Hehe, czlowiek im starszy tym glupszy... ja i naturals... :p buhahahaha
No to bierz sie do dzialania a ja sle ciazowe zarazki zeby ci sie ten naturals jednak przytrafil ;) ✊✊
 
Nie mialam nigdy histeroskopii, czy to mozna w klinice in vitro zrobic? Bo nie wiem jak to badanie wyglada. Ja myslalam, ze moze jak robie z KD to endometrioza nie mialaby az takiego znaczenia, ale moze jesli bym to miala to cos sie wytwarza I nie pomaga to maluszkowi. Jakie mialas objawy endo? Moze sa jakies dziewczyny, ktore zaszly z endo?
Ja od mojej gin dostałam skierowanie na laparoskopie i robiłam na NFZ. Okazało się że mam endometrioze 1 stopnia. Podczas zabiegu rozbili mi te ogniska i tyle. Później pochodziłam do 3 IUI, które się nie udały. I pierwsze in vitro zakończone ciąża.
 
Amh skacze jednego miesiąca jest takie A 2 inne tym się nieborzejmuj. Co ci mogę polecić to kup sobie w aptece w Ciechocinku proszek na ulepszenie jajek przy stymulacji oni tam to tylko sprzedają bierzesz jedną saszetka z dziennie wg mega pomaga na jakość jajeczek
Kochana na pewno nie skacze az tak. Zreszta amh jest na w miare rownym poziomie i z wiekiem spada. Takie wahania (np wzrost amh) moze byc spowodowany np braniem lekow na tarczyce. A ja zadnych takich nie biore. U mnie pierdolnelo o prawie polowe w dol. Nie ma sie co oszukiwac.
 
Kochana na pewno nie skacze az tak. Zreszta amh jest na w miare rownym poziomie i z wiekiem spada. Takie wahania (np wzrost amh) moze byc spowodowany np braniem lekow na tarczyce. A ja zadnych takich nie biore. U mnie pierdolnelo o prawie polowe w dol. Nie ma sie co oszukiwac.
:( I tak masz ten wynik nie najgorszy I z dziewczyn o amh 0.2 są wstanie coś wykrzesać. Będziesz miała dużo komórek zobaczysz!!! Wiedza co robią
 
Amh skacze jednego miesiąca jest takie A 2 inne tym się nieborzejmuj. Co ci mogę polecić to kup sobie w aptece w Ciechocinku proszek na ulepszenie jajek przy stymulacji oni tam to tylko sprzedają bierzesz jedną saszetka z dziennie wg mega pomaga na jakość jajeczek
Zdradz mi prosze nazwe tego proszku :)
 
reklama
Która z Was potrafi zinterpretować wyniki cytokin i może mi pomóc?
Kochana, od Pasnika sie dowiedzialam nastepujacych faktow o cytokinach jak u niego niedawno bylam.

- cytokiny, ktore maja byc niskie: interferon gamma, TNF alfa(inaczej czynnik martwicy nowotworu), interleukina 2.
-dobre, ktore powinny byc wysokie: interleukina 4, interleukina 5 , interleukina 10 (interleukina 10 jest bardzo wazna, Pasnik na nia bardzo zwracal uwage i powinna byc najelpiej w gornej granicy bo chroni zarodek, ja mialam tak po srodku przedzialu(1249) i dr Pasnik powiedzial, ze jest dobrze).

Te wskazniki IFN/IL4, TNF/IL4, IFN/IL10, TNF/Il10 Pasnik powiedzial, ze bardzo dobrze jak sa niskie. Wkleilam Ci moje wyniki ponizej bo sie przerazilam, ze wszystko zanizone, ale Pasnik powiedzial ze sa super, skupial sie na IFN/IL10 powiedzial, ze im nizszy tym lepszy. Powiedzial, ze te zakresy sa dla ogolu populacji ale odchylenia w odpowiednia strone sa jak najbardziej wskazane.

Wskaźnik IFN/IL4 ↓ 4,0 ratio 36,7 — 175,0
Wskaźnik TNF/IL4 34,0 ratio 19,7 — 149,5
Wskaźnik IFN/IL10 ↓ 0,1 ratio 1,2 — 3,0
Wskaźnik TNF/Il10 ↓ 0,6 ratio 0,7 — 2,8

Mam nadzieje,ze ci cos pomoze :)
 
Do góry