reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zrobilam sikanca na pamiatke a tu bladzioch wstretny :( Dzis 13dpt, beta dwa dni temu byla 226... Nie powinnambyla sie stresowac przed beta :( Zobacz załącznik 871653
Nie martw się kolorem,jest wyraźna krecha,więc na pamiątkę w sam raz :-) ja sobie zrobilam takie zdjęcie sikacza z datą na pamiątkę :-) i też krecha nie była najciemniejsza na świecie (jak dobrze pamietam to beta wtedy byla 154)
 

Załączniki

  • IMG_20180428_171001.jpg
    IMG_20180428_171001.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 77
Kochana jakbym czytala o sobie.
Niepekajace pecherzyki, endometrioza III stopnia, i zabieg rok temu :)
Tylko ze ja szlam dlugim, a teraz ultra dlugim protokolem. Co lekarz to inne podejscie :)

W sumie lekarz po zabiegu stwierdził że powinno być wszystko ok, jajowody drożne, zrostów w zasadzie nie miałam.
Powiedział, że spodziewał się trudnego u mnie zabiegu. Biorąc pod uwagę co się działo.
A tu była miła niespodzianka.
Po zabiegu przykazał odczekać 2 tyg. a potem brać się do roboty.
Tyle, ze minął jeden miesiąc, drugi miesiąc i nic z tego tylko znowu te torbiele.
A biorąc pod uwagę nasz ( w zasadzie mój wiek) to zadecydowaliśmy, że zostaje klinika.
Tak więc wysłał nas do swojego znajomego do Ostravy.
Dodam, że 1 dziecko mam ma 7,5 r. udało się nam za pierwszy razem naturalnie i nie było z tym problemów.
Więc teraz myślałam, że teraz nie będzie a tu lipa :(
 
W sumie lekarz po zabiegu stwierdził że powinno być wszystko ok, jajowody drożne, zrostów w zasadzie nie miałam.
Powiedział, że spodziewał się trudnego u mnie zabiegu. Biorąc pod uwagę co się działo.
A tu była miła niespodzianka.
Po zabiegu przykazał odczekać 2 tyg. a potem brać się do roboty.
Tyle, ze minął jeden miesiąc, drugi miesiąc i nic z tego tylko znowu te torbiele.
A biorąc pod uwagę nasz ( w zasadzie mój wiek) to zadecydowaliśmy, że zostaje klinika.
Tak więc wysłał nas do swojego znajomego do Ostravy.
Dodam, że 1 dziecko mam ma 7,5 r. udało się nam za pierwszy razem naturalnie i nie było z tym problemów.
Więc teraz myślałam, że teraz nie będzie a tu lipa :(
No ja niestety jeden jajowód niedrożny, a do tego jeden wielki zrost w otrzewnej.
 
reklama
Do góry