reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Skad wy takie rewelacje bierzecie?;)
Lutinus jest dostepny w Polsce tylko jest cholernie drogi tak samo u mnie w De 30 tabletek kosztuje 160€ , no chyba ze jestes tutaj ubezpieczona i dostaniesz na niego normalna rezepte , to placisz 5 € tak samo jak za wszystkie inne leki.
Agolutin , to czym dyskutujecie , jest faktycznie tani , ale jest to zastxyk domiesniowy i nie WOLNO ! go robic podskornie. Jest to cholernie bolesne, wywoluje uczulenie i nie daje oczekiwanego efektu. Nie robcie tego, prosze Was:(
Kochana ja.znam dziewczyne ktora brala podskornie i zadnych takich skutkow ubocznych o ktorych piszesz nie miala;) a malutka ma sie bardzo dobrze w brzuchu:) dodam, ze stosowanie podskorne to zalecenie lekarza.
 
reklama
Kochana ja.znam dziewczyne ktora brala podskornie i zadnych takich skutkow ubocznych o ktorych piszesz nie miala;) a malutka ma sie bardzo dobrze w brzuchu:) dodam, ze stosowanie podskorne to zalecenie lekarza.
Asia oczywiscie ze ludzie kombinuja a wynika to raczej z niewiedzy niz wiedzy, szkoda. Jak nie wolno to sa jakies ku temu powody., niedługo zaczniemy intralipid szklankami pic bo tez dobrze wchodzi? Ale to juz norma powoli ze kazdy robi co chce a potem przychodzi z cysta podskorna , ktora trzeba igla dla konia odsysac. Proponuje kwestie z lekarzem przedyskutowac bo robienie wg . teorii spisowych zastrzykow moze sie zle skonczyc, ale niech kazdy robi co uwaza.
Powodzenia przy nast procedurze:):):)
 
o kurcze to szybko bardzo ...

u mnie z reguły w 10-11 dc pęcherzyk był odpowiedniej wielkości. Tylko niestety problem jest z tym, że on nie chciał pękać. Więc miałam podawane zastrzyki Ovitrelle ale też mi się nie udawało. Albo robiły mi się torbiele.
Przez rok próbowaliśmy - udało się raz ale długo nasza radość nie trwała bo 5 tyg.
Gin. był zdania, że endometrioza nam w tym przeszkadza. Tak więc w tym roku w marcu poddałam się zabiegowi. Po tym miało już pójść z górki.
Ale cóż dalej nic.
Dlatego klinika - moja badania, badania męża i teraz będziemy w ten sposób próbować.
Kochana jakbym czytala o sobie.
Niepekajace pecherzyki, endometrioza III stopnia, i zabieg rok temu :)
Tylko ze ja szlam dlugim, a teraz ultra dlugim protokolem. Co lekarz to inne podejscie :)
 
Nie wiem, jeszcze prenatalnych nie było, Nifty tez jeszcze nie. W każdym razie będzie Leon albo Alicja. :) Dziękujemy :)

A swoją droga jak by się któraś z was na Nifty decydowała - jak się jest na heparynie trzeba odczekać tydzień pozniej niż normalnie można by już było badanie wykonać.
Super imiona :-) Ja jeszcze nie zdecydowałam sie na nitfy, w przyszłym tygodniu mam konsultację z genetykiem.Wtedy dopiero będzie decyzja czy rzeczywiście ma to sens.
 
Mi zawsze wystawia w Czechach pani doktor, ale musi to dzialac na tej samej zasadzie jak np wysylaja mi mailem rezepty z Czech ktore realizuje w Niemczech,troche je studiuja :)ale wszystkie leki mi sprzedaja, obydwa kraje sa w EU. Znam dziewczyny ktore z polskimi receptami kupuja w Czeskich aptekach leki bez problemu , wiec musi funkcjonowac, chcesz to sie zapytam dziewczyny ktora byla moja koordynatorka w Pradze, zmienila prace ale zostalysmy w przyjacielskim kontakcie❤️

Jak by ci sie udalo cos dowiedzieć to bede wdzięczna. Zle reaguje na luteine, zawsze mam po niej infekcje wiec szukam zamienników. Dzieki! :)
 
Ale my mowimy o Ultrogestanie, stosowanym zamienne za np Lutinus.. ze jest dobrze przyswajalny, nie robi kuku jak inne dowcipne z krzemionka, tani, a w Pl niedostepny.
A ze Lutinus u nas dostepny i drogi to wiem, dzis juz zaaplikowalam sobie poranna dawke [emoji6]

A lutinus nie podraznia tak jak lutena?
 
reklama
Do góry