reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, martwi mnie jedna sprawa. Beta przyrasta ładnie. Dziś, 14 dpt zrobiłam też progesteron - 26. Dzwoniłam z tymi informacjami do kliniki, pani dr powiedziała, że beta super, ale progesteron za mały i zaleciła mi dołączyć Prolutex podskórnie.
Zeszłym razem koło 15 dpt miałam betę ok 500 i progesteron 27. Wtedy nikt nie mówił, że to mało i nie kazał niczego dokładać. 2 tyg później poroniłam. Jak uwazacie? 26 to dużo czy mało?
Czy któraś z Was brała Prolutex, bo nie wiem przez ile będę go musiała brać i kiedy się go bierze? (Nie dopytałam ...).
Poza tym biorę luteinę pod język 50 mg 3x2 i Lutinus dopochwowo 100mg 3x1.
Moj lekarz mowil ze optymalny poziom to powyzej 35 zeby nie trzeba bylo nic dokladac to taki bezpieczny poziom zeby ciaza mogla sie rozwijac na sztucznym cyklu. Ja mialam od razu prolutex teraz przeszlam na agolutin czeski zamiennik. Skoro lekarka tak sugeruje to sie sluchaj tym bardziej ze wczesniej mialas incydent ze ciaza sie nie utrzymala
 
reklama
Moj lekarz mowil ze optymalny poziom to powyzej 35 zeby nie trzeba bylo nic dokladac to taki bezpieczny poziom zeby ciaza mogla sie rozwijac na sztucznym cyklu. Ja mialam od razu prolutex teraz przeszlam na agolutin czeski zamiennik. Skoro lekarka tak sugeruje to sie sluchaj tym bardziej ze wczesniej mialas incydent ze ciaza sie nie utrzymala
Dziewczyny, odnosnie tego prolutexu, czy w Ciechocinku :) lekarze przepisuja ten prolutex? Ja po pierwszym transferze w 12 dniu mialam max niski kolo 8 (ale bylam tylko na 3 x 2 lutinusa) i lekarz zalecil dodac duphaston, ale, ze mieszkam w UK to zanim to przyjechalo juz bylo po ptokach. Tym razem chce sie zabezpieczyc i poprosic go wlasnie o ten prolutex bo slyszalam, ze jest bardzo dobry, tylko mam nadzieje, ze mnie nie zbedzie i ciekawa jestem czy ktoras z was to miala w tej klinice (chodze do dr M)
 
Ja juz po pierwssym podgladnieciu jajeczek.Jestem wsciekla bo lekarz ktory zastepowal mojego lekarza tylko powiedzial ze jajeczka sie wyrobily i zobaczy co da sie zrobic:hmm:Nic nie wytlumaczyl.Spotkakalam swoja pielegniarkie na korytarzu i powiedzialam ze nic mi nie wytlumaczono to powiedziala ze dzis zadzwoni bo te usg musi byc obgadane z innymi lekarzami .
 
Moj lekarz mowil ze optymalny poziom to powyzej 35 zeby nie trzeba bylo nic dokladac to taki bezpieczny poziom zeby ciaza mogla sie rozwijac na sztucznym cyklu. Ja mialam od razu prolutex teraz przeszlam na agolutin czeski zamiennik. Skoro lekarka tak sugeruje to sie sluchaj tym bardziej ze wczesniej mialas incydent ze ciaza sie nie utrzymala
Ja się słucham, brać będę (choć sukinkot drogi), już zamowiłam w aptece na jutro, tylko się zastanawiam, dlaczego poprzednio(w lutym tego roku), ta sama pani dr nie mówiła, że to mało...
 
Dziewczyny, odnosnie tego prolutexu, czy w Ciechocinku :) lekarze przepisuja ten prolutex? Ja po pierwszym transferze w 12 dniu mialam max niski kolo 8 (ale bylam tylko na 3 x 2 lutinusa) i lekarz zalecil dodac duphaston, ale, ze mieszkam w UK to zanim to przyjechalo juz bylo po ptokach. Tym razem chce sie zabezpieczyc i poprosic go wlasnie o ten prolutex bo slyszalam, ze jest bardzo dobry, tylko mam nadzieje, ze mnie nie zbedzie i ciekawa jestem czy ktoras z was to miala w tej klinice (chodze do dr M)
Mi przepisala dr P-A jak.mialam.plamienia i mialam wizyte na cito. Potem na kolejnej wizycie u mojego ulubionego dr G tylko dyktowalam co ma mi wpisac na recepte:) troche sie krzywil ale strasznie nie protestowal. Twoj dr robil mi tylko transfer raz wiec nie wiem.jaki jest ale wrazenie robi bardzo.dobre a jeszcze jaj powiesz ze mieszkaszcw uk to moim zdaniem bez problemu Ci przepisze. Ja tam nigdy nie mialam problemu z lekami. Kiedys zle leki wyliczylam i zadzwonilam do pan do.Bielska bo to mam bliziutko, powiedzialam co mi sie konczy i recepta czekala na mnie
 
reklama
Do góry