reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mi przepisala dr P-A jak.mialam.plamienia i mialam wizyte na cito. Potem na kolejnej wizycie u mojego ulubionego dr G tylko dyktowalam co ma mi wpisac na recepte:) troche sie krzywil ale strasznie nie protestowal. Twoj dr robil mi tylko transfer raz wiec nie wiem.jaki jest ale wrazenie robi bardzo.dobre a jeszcze jaj powiesz ze mieszkaszcw uk to moim zdaniem bez problemu Ci przepisze. Ja tam nigdy nie mialam problemu z lekami. Kiedys zle leki wyliczylam i zadzwonilam do pan do.Bielska bo to mam bliziutko, powiedzialam co mi sie konczy i recepta czekala na mnie
Dzieki wielkie :) Bede mu marudzic zeby to wypisal, bo wole sie obstawic lekami, progesterone chyba nigdy nie za wiele, szczegolnie, ze ostatnio mialam taki niziutki, mam przeczucie,ze to moglo zaszkodzic. Dr M jest spoko, mam do niego zaufanie, u niego jest krotko I na temat wiec mam nadzieje, ze jak nie od razu to chociaz da mi recepte na wszelki wypadek bo jak plamien dostane w UK to znowu bedzie kapa bo tu nikt niczego mi nie przepisze.
 
A masz juz wyniki ktore zlecil Pasnik czy dopiero czekasz ?
Bo moze nie koniexznie bedzie to immunosupresja. Moze intralipid i steryd a moze szczepienia
Jeszcze nie. Czekam na nie. Sam Pasikonik mówił o tabletkach na immunosupresje. No zobaczymy. Pod koniec wakacji się dowiem co i jak. Akurat pech chciał ze teraz mają remont. A z badań zlecil mi w sumie tylko cytokiny i test imk. Steryd prałat po transferze I nic.
A na co jest intralipid?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, odnosnie tego prolutexu, czy w Ciechocinku :) lekarze przepisuja ten prolutex? Ja po pierwszym transferze w 12 dniu mialam max niski kolo 8 (ale bylam tylko na 3 x 2 lutinusa) i lekarz zalecil dodac duphaston, ale, ze mieszkam w UK to zanim to przyjechalo juz bylo po ptokach. Tym razem chce sie zabezpieczyc i poprosic go wlasnie o ten prolutex bo slyszalam, ze jest bardzo dobry, tylko mam nadzieje, ze mnie nie zbedzie i ciekawa jestem czy ktoras z was to miala w tej klinice (chodze do dr M)

Mi dr A-P dodała prolutex przy prog 7. Wcześniej brałam 3x2 utrogestanu i 3x2 dupka.
 
Dzieki wielkie :) Bede mu marudzic zeby to wypisal, bo wole sie obstawic lekami, progesterone chyba nigdy nie za wiele, szczegolnie, ze ostatnio mialam taki niziutki, mam przeczucie,ze to moglo zaszkodzic. Dr M jest spoko, mam do niego zaufanie, u niego jest krotko I na temat wiec mam nadzieje, ze jak nie od razu to chociaz da mi recepte na wszelki wypadek bo jak plamien dostane w UK to znowu bedzie kapa bo tu nikt niczego mi nie przepisze.
Na pewno Ci da a jak nie to.mozesz obczaic kiedy go nie ma i zadzwonic w ten dzien di kliniki z prosba o receptę na leki i ktos inny Ci da:) ja tak robilam z luteina. Mialam trochę z wczesniejszych transferow, leczylam sie u dr G ale i tak bylam obsrawiona bo mialam 3x2 lutinus i 3x1 duphaston, potem doszedl prolutex i zwiekszwnie duphastonu do 5 tabletek dziennie przez dr P-A a ja i tak gratisowo dawalam sobie jeszcze 3 luteiny i jak mi brakowalo to w Bielsku odbieralam recepte:)
 
Hej Laski, dzisiaj jakiś dramat, ciągle się czuję jakbym zeszła z karuzeli, do tego mam takiego zamuła i dziury w pamięci, że szok. Zwalam to na karb ciąży. [emoji6]
Z pozytywów to przyszły dzisiaj dwie pary pięknych adidasków, w których wygodnie przejdę ciążę. Jak szaleć, to szaleć. ;)
 
reklama
No i po wizycie leki zażywać jak teraz tylko estrofen zmniejszyło do 2x1 A reszta jak do tej pory nie robił iść bo za wcześnie. Nie chce mi tam dudrac.pierwsze iść 9 lipca. Mam odpoczywać dostałam l4 nie stresować się że może wystąpić np krwawienie nie pqnikowac I na pewno nie jechać na sor. Bo oni się tam nie znają wyburzenia mnie aparatura I duże prawd że poronie.
 
Do góry