reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strasznie drogie, mało zawału nie dostalam jak po wizycie miałam zapłacić. Ale lekarka kontaktowa i ma dobrą opinię na kopernika.
No właśnie dlatego jeżdżę do niej do Słomnik. Jest w dodatku endokrynologiem, więc mi tarczycę ogarnia, a i miała praktyki w klinice IVF, więc też mi zawsze coś podpowie.
 
@Sol no jakżebyśmy Cię mogły nie pamiętać? Wracaj tu do nas i zostań!!

@adansonia to co to za sikacze?! Pewnie sponsorowane przez program "ciąża z zaskoczenia", bo tam zawsze babki mówią "robiłam test i był negatywny", a 9 miesięcy później nagle bum! poród!
To ten dziad co na zdjęciu:)Nie kupujcie go
 

Załączniki

  • 20180627_123733.jpg
    20180627_123733.jpg
    510,8 KB · Wyświetleń: 104
Kochana odpoczywaj bo praca to nie wszystko chociaz powiem ci ze i bez niej to i zle ... ja tez zamiast durna siedzieć w domu bo cis mnie łapnęło a jestem na zleceniach od Pasnika to latam do pracy na czarnucha :(:( i jestem zła na siebie ... może wkoncu u ciebie ta ciężka droga zakończy się sukcesem ,a wszystko w rekach tego z góry
Kochana ja całe stymulacje, szczepienia nawet po punktach szłam do pracy bez l4 to teraz jak mi się w końcu udało idę;)
 
Kochaneeeeee aaaaaaaaaaaa chyba normalnie uszami zaczne klaskac!
Beta 200!!!!
Dżizas!nie wiem czy to nie za duzo?:oo2::p
Boze dziewczyny nie wiem jak Wam dziekowac za wsparcie i dobre slowa i konsultacje (Koniczyna :* ), za doradztwo farmakologiczne (Justin :* ) JESTESCIE WSPANIAŁE!a ja nie wiem co ze soba zrobic bo normalnie juz mam stres zeby przyrastala i wszystko bylo ok,z reszta co Wam bede tlumaczyc wiecie o co kaman! ;)
Yeah!!! Super hiper gratuluję :)
 
Kochaneeeeee aaaaaaaaaaaa chyba normalnie uszami zaczne klaskac!
Beta 200!!!!
Dżizas!nie wiem czy to nie za duzo?:oo2::p
Boze dziewczyny nie wiem jak Wam dziekowac za wsparcie i dobre slowa i konsultacje (Koniczyna :* ), za doradztwo farmakologiczne (Justin :* ) JESTESCIE WSPANIAŁE!a ja nie wiem co ze soba zrobic bo normalnie juz mam stres zeby przyrastala i wszystko bylo ok,z reszta co Wam bede tlumaczyc wiecie o co kaman! ;)
Laska, robiłaś bank. Jest pięknie. Moje gratulacje. [emoji8]
Jakie za dużo? Ja miałam 9 dpt 212,4. Tak więc wszystko jest ok. Mocno się wczepił i szybciorem Twój 4bb. ;)
 
reklama
Dziewczyny, martwi mnie jedna sprawa. Beta przyrasta ładnie. Dziś, 14 dpt zrobiłam też progesteron - 26. Dzwoniłam z tymi informacjami do kliniki, pani dr powiedziała, że beta super, ale progesteron za mały i zaleciła mi dołączyć Prolutex podskórnie.
Zeszłym razem koło 15 dpt miałam betę ok 500 i progesteron 27. Wtedy nikt nie mówił, że to mało i nie kazał niczego dokładać. 2 tyg później poroniłam. Jak uwazacie? 26 to dużo czy mało?
Czy któraś z Was brała Prolutex, bo nie wiem przez ile będę go musiała brać i kiedy się go bierze? (Nie dopytałam ...).
Poza tym biorę luteinę pod język 50 mg 3x2 i Lutinus dopochwowo 100mg 3x1.
 
Do góry