reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Więc wygląda to na cukrzycę - skonsultuj się z lekarzem - dobrze byłoby zrobić krzywą cukrową i insulinową - a glukoze na czczo badałaś? jeśli jest powyżej 100 to źle i trzeba reagować
Ale generalnie to leki i będzie wszystko dobrze :)
Glukoza 49.8mg a cukier 50mg lekarz rodzinny powiedział że to wszystko jest w normie ale zapisałam się na konsultacje do innego lekarza zobaczymy
 
No już byłam pewna, że ja źle zrozumiałem, ale wychodzi na to, że chyba dobrze. Plamie nie mam, ale wczoraj były skurcze. Wzięłam na to nospe. No i co dalej robić? W ogóle ta wizyta taka do dupy była. Nawet usg mi nie zrobiła, tylko palce włożyła 8 stwierdziła, że wszystko ok..

Mi dr mówiła, żeby wracać do poprzedniej dawki jeśli nastąpią plamienia. Delikatne skurcze mogą wystąpić, wtedy nospa i relax:)
 
No to jak pięć to nie rozumiem tyle to można mieć, bo się było solidnie naczczo - i o niczym to nie świadczy zasadniczo - trzeba jednak do lekarza, bo chyba nie pomożemy. Zlecenie na krzywą i tak musi lekarz wypisać, bo w żadnym labie Ci od ręki nie zrobią. więc umów się i skonsultuj.
W necie gdzieś znalazłam, że może to być kwestia nerek więc tym bardziej bym skonsultowała.
 
reklama
Do góry