reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana a jak u ciebie ? Nie czytakam postów i jestem daleko w tyle?
Jadę dzisiaj do kliniki zobaczymy co lekarka powie. Właśnie się położyłam bo coś brzuch ciągnie zazylam spasmoline. Cały czas boję się że dostanę okres dzisiaj 27 dzien cyklu w tych okolicach zawsze co dostawalam...poproszę lekarka o l4 żeby poleżeć trochę w domu poodpoczywac...
 
Jadę dzisiaj do kliniki zobaczymy co lekarka powie. Właśnie się położyłam bo coś brzuch ciągnie zazylam spasmoline. Cały czas boję się że dostanę okres dzisiaj 27 dzien cyklu w tych okolicach zawsze co dostawalam...poproszę lekarka o l4 żeby poleżeć trochę w domu poodpoczywac...
Kochana odpoczywaj bo praca to nie wszystko chociaz powiem ci ze i bez niej to i zle ... ja tez zamiast durna siedzieć w domu bo cis mnie łapnęło a jestem na zleceniach od Pasnika to latam do pracy na czarnucha :(:( i jestem zła na siebie ... może wkoncu u ciebie ta ciężka droga zakończy się sukcesem ,a wszystko w rekach tego z góry
 
reklama
Do góry