reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Alegra, to zaliczyłaś hiperkę. I tak dobrze, że chociaż 1 zarodek jest zamrożony, a 2 masz u siebie, w brzuszku..
Niestety przy hiperstymulacji może się okazać, że większość pęcherzyków nie nadaje się do niczego.
 
reklama
KrolowaFal trzymam kciuki mooocno :-)
Właśnie dostałam telefon z kliniki ... oprócz 2 podanych zarodków mam jeszcze 1 do zamrożenia. Zawsze to coś, chociaż przy 25 pęcherzykach po stymulacji liczyłam na większą "rezerwę" ...
Ale te dwa co masz to jakie silne :):) A gdzie podchodziłaś, w jakiej klinice?
 
Alegra, to zaliczyłaś hiperkę. I tak dobrze, że chociaż 1 zarodek jest zamrożony, a 2 masz u siebie, w brzuszku..
Niestety przy hiperstymulacji może się okazać, że większość pęcherzyków nie nadaje się do niczego.
chyba niekoniecznie hiperka bo czasami kobieta potrafi tyle wyprodukować :) Jak nic się po nie dzieje, nie boli, nie ma płynu w jamie brzusznej to nie hiperka. Zresztą są kliniki w których kobiety mają więcej komórek - widocznie lekarze wolą tam "ostrzejsze" stymulacje ale w ramach rozsądku.
 
No nie wiem, nie czułam się najlepiej po punkcji, ale też nie tragicznie. Przed transferem sprawdzali czy jest płyn ale nic nie mówili, a transfer się odbył więc chyba tego płynu nie stwierdzili. Pobranych komoreczek miałam 7 ale tylko łącznie te 3 zarodki rozwinęły się do stadium blastocysty.
Te co mam w brzuszku to 4AA i druga 3, podobno bardzo dobre jakościowo.
Tosia ja się leczę w Gamecie w Kielcach.
 
alegra - to super, że jakąkolwiek rezerwę macie :-), a w dodatku te co masz w brzuchu to AA niezły wynik nam się udało stworzyć tylko BB, ale się już zamocowały w brzuchu więc były dzielne :)
 
Dziewczyny ja mam pytanie z serii tych głupich. W jaki sposób zrobić sobie taki opis co pojawia się pod moją wypowiedzią, nie chodzi mi o suwaki tylko np. że transfer był wtedy i wtedy ...?
 
retiolandia na gorze na rozowym pasku masz zakladke funkcje forum a w niej edytuj profil jal na to klikniesz to pojawi ci cie okienko gdzie w menu po lewej str bedziesz miala zaklatke do edycju sygnatury. wlasnie tam dodajesz info o swoich starankach na przyklad;-)
 
reklama
Do góry