reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to się odzywam.

Beta 6266. Na usg wyszedł 5 tydzień na 99% 2 maluchów. Tak więc zaciążyłam. Lekarz powiedział, że jeden zarodek jest troszkę mniejszy niż drugi ale wg niego powinno być dobrze.

Elala na przyjemności nasze można troszkę smarować clemastinum ale tylko troszkę. No i aplikować jak najgłębiej!!
 
reklama
Królowa fal super wiadomosć! Gratulacje!!! niech maluszki zdrowo rosną:-D
Tosia to bedziemy prawie w tym smamym czasie oczekiwać, jeszcze Zuzia na dniach też ma mieć @ i startuje tez z krótkim protokołem:tak: No ja właśnie tez słyszałam ze ten krótki rzadko się stosuje i wlasnie częsciej u kobiet które słabo się stymulują, ja stymulowałam się dobrze wsio było ok, więc nie wiem skad zmiana taktyki:sorry: Dziewczyny jak to jest z tym krótkim protokołem czym on się różni od długiego w sensie wyników, znaczy ilosci i jakości wyprodukowanych jajeczek??

Tosia to faktycznie masz dużą dawkę, ja narazie biorę Gonal 150 jednostek .
Alegra trzymam kciuki za maluszki zeby ładnie się przyjęły i zostały z Tobą;-)
 
KrolowaFal, gratuluję z całego serca podwójnego szczęścia!!!! Wspaniała wiadomość!!!
Widzisz, mówiłam, że wszystko będzie dobrze.

981.jpg
 
noooo krolowa przez duze Ka trzeba cie pisac po takich cudnych wiesciach.:-D
dzieki za info na temat tej masci sprobuje znalezc ju tu o nas.
A jak tam masz jakies objawy bo u mnie cyce tak nabrzmialy ze emek oczu oderwac nie moze no i apetytu brak jakos:confused2:
 
A ja jestem już po masażu i refleksologii. Było cudownie. I chcę jeszcze!!!!
I pomyśleć, że dwie godziny porządnego relaksu działają cuda. Chyba następnym razem będzie masaż czekoladowy. Mmmmmm.......
 
reklama
Krolowafal to prawie jak ja bo moja beta to była 6668.43 i tez mam dwa babelki fajnie! u mnie tez ten jeden taki troszke mniejszy ,ale pani doktor mówiła ze bedzie dobrze czekam na wtoerk i usłysze serduszka:-D
 
Do góry